fbpx
життєві історії
Ось що сталося зі мною в 63 роки. 38-річна дружина перестала лаяти мене і ображатися через інших жінок, які у мене і зараз іноді трапляються. Чому так? Вона збайдужіла до мене? Але по ній цього не скажеш. Дуже хочеться почути жіночу думку, тому розповім тут свою історію

Ніколи не думав, що в 63 роки попрошу чужої поради, як бути в своїй родині. Мене звати Ігор, у мене третій шлюб. Дружині 38 років, шлюб по любові величезній, я закохався по самі вуха в свою дружину, а вона в мене.

Потім – весілля і народження сина.

Скажу відразу, що попередні шлюби розпадалися з моєї вини, були у мене завжди інші жінки, а до дружин у мене пропадали почуття і я йшов. Колишнім дружинам залишав практично все, йшов в тапочках і дітей забезпечував, допомагав, чим міг, благо, трудився на хорошій роботі. Аню зустрів в 45 років, вона за мене значно молодша.

Перші 4 роки я не міг відмовитися від своїх “парубоцьких звичок”. Дружину любив, і люблю зараз дуже сильно, але мої загули з друзями тривали. Я часто залишав Аню з маленьким сином, їхав тусити, і не було докорів сумління, мовляв, всі так роблять у моєму колі. Аня чекала мене, переживала, потім пішли сварки і непорозуміння, але спосіб життя я не міняв.

Якось вона взяла мій телефон, прочитала про деякі мої виїзди та відрядження, і зрозуміла, що там буває зазвичай. Поступово з спокійної жінки вона перетворювалася в нервову, постійно втомлену жінку. Вона намагалася і за дитиною дивитися, і в будинку підтримувати чистоту, і час приділяти мені, тобто, намагалася зберегти сім’ю.

А потім мене в якийсь момент як струмом пробило і я злякався, що вона піде, адже одного разу дружина сказала: «Я не хочу більше такого життя, до тебе претензій немає, але жити так більше я не буду».

Після цього, я наче до бабки сходив. Припинив кудись їздити, весь час з дружиною і дитиною, ніби все поступово налагодилося.

Але через якийсь час Аня дізналася і про мої пригоди на стороні, і різко змінилася. Ні, не подумайте, вона красива дуже жінка, з гарною фігурою, стежить за собою, але стала внутрішньо інша.

Словом, вона якось заспокоїлася, намагається ще більше бути з сином, займається з ним. Я став помічати, що на неї звертає увагу один наш знайомий, видно, що вона симпатична йому. Мені більше нічого не каже, не доррікає. нічого не забороняє.

Недавно мені серед ночі подзвонила одна моя подруга, з якою я і зараз іноді потайки зустрічаюся. Я вийшов з нею поговорити зі спальні, а коли повернувся, дружина навіть нічого не спитала. Не, розумію, чому так відбувається? Чому так? Вона збайдужіла до мене? Але по ній цього не скажеш. Дуже хочеться почути жіночу думку, тому розповів тут свою історію.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page