fbpx
життєві історії
Ось так і сталося, що машина – в обмін на заміжжя. Мій брат живе з дівчиною Дариною, яка старша за нього на сім років. Він не приховує від мене, що вона йому просто подобається, а кохання немає і що живе він з нею на всьому готовому. Батьки подарували Дарині нову квартиру, а брат забажав ще й машину

Ось так і сталося, що машина – в обмін на заміжжя…

Мій брат живе з дівчиною Дариною, яка старша за нього на сім років, вони разом працюють. Він не приховує від мене, що вона йому просто подобається, а кохання немає і що живе він з нею на всьому готовому.

Батьки подарували Дарині нову квартиру, а брат живе повністю за її рахунок, тому що зарплата у нього невелика, вистачає тільки на свої витрати. Дарину, як я зрозуміла, влаштовує це все, вона часто дарує йому дорогі подарунки, то новий плеєр, то дорогий годинник.

У нас сім’я звичайна, і батьки його не підтримують, кажуть постійно, що не можна жити тільки через вигоду.

А я не розумію, як гроші і достаток можуть бути важливіші від кохання! Але брат уже звик до такого життя і нічого міняти не збирається. Удвох вони майже нікуди не ходять, вечорами і на вихідних сидять вдома і грають в ігри.

Що дивно, батьки Дарини нормально до цього ставляться, ніколи не роблять зауваження моєму братові.

Наші батьки теж не проти Дарини, вона їм подобається, спокійна, не дивлячись на достаток, працює, але їм соромно перед нею за сина. Моя мама постійно про це говорить.

А недавно брат повідомив нам, що вони хочуть розписатися, але весілля робити не будуть, а краще поїдуть відпочити за кордон.

Спочатку ми подумали, що його дівчина при надії, і тепер йому просто нікуди дітися. Але ні, причина, як з’ясувалося випадково, в іншому, він просто посоромився сказати нам правду, знаючи, що ми не схвалимо.

Дарина пообіцяла, що купить йому машину, але для цього потрібні гарантії, що він її не покин,е і брат зробив їй пропозицію.

Я не можу його засуджувати, адже він мій рідний брат, хоча мені це все і вкрай неприємно, але я не можу зрозуміти дівчину, яка утримує хлопця грошима! Або може він звик до неї за цей час і по-своєму її любить, а не тільки комфорт і гроші, а машина це тільки привід для розпису. Мені хочеть так думати. адже не хочеться визнавати. що мій брат простий альфонс, як каже про нього тато. Та схоже, нашому Тимурові абсолютно все одно, що і хто про нього думає.

Автор: Анастасія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page