fbpx
гороскоп
Ось ці представниці Зодіаку – найгірші жінки і супутниці своїм мужнім половинкам, бо їм, чесно кажучи, просто начхати на сім’ю. Хто ж вони, ці жінки, яких треба з обережністю брати у дружини?

Ось ці представниці Зодіаку – найгірші жінки і супутниці своїм мужнім половинкам, бо їм, чесно кажучи, просто начхати на сім’ю. Для них їхні особисті інтереси завжди будуть на першому місці.

Хто ж вони, ці жінки, яких треба з обережністю брати у дружини?

 Астрологи склали топ-4 найгірших дружини за знаком Зодіаку. Вони навіть не мріють про весільну сукню й обручку. тим більше – про виконнання хатньої роботи.

Телець

Ці жінки в принципі дуже рідко схильні до сімейного життя, вони не поспішають прислухатися до думки свого чоловіка. Це все призводить до системних конфліктів та суперечок. Жінки-Тельці рекордсменки з розлучень.

Лев

Леви – справжні егоїсти у стосунках, люблять лиш себе коханих, завжди намагаються перетягнути ковдру на себе та керувати всім і завжди. Не кожен чоловік може з таким змиритися. Астрологи переконані, що жінкам-Левам варто будувати взажмини і стосунки лиш з тими партнерами, які терпітимуть їх непростий характер і з мудрістю прийматимуть усі дивацтва.

Терези

Терези-жінки не найкраще справляються з роллю дружини у плані виконання домашніх обов’язків. Вони взагалі не люблять і зовсім не вміють вести побут і поспішають перекласти цю відповідальність на когось іншого. Готові працювати багато і платити прибиральницям, кухарям і так далі. А не кожному чоловіку таке сподобається і підійде.

Скорпіон

Представниці цього знаку  неймовірно емоційні, через це у стосунках з сильною статтю  зазвичай часто відбуваються сильні конфлікти. Скорпіони-жінки відрізняються частими коливаннями настрою, а це позначається на атмосфері у їхніх сім’ях.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.