fbpx
гороскоп
Ось вам і любов на все життя: тижневий гороскоп кохання на 13-19 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку: Близнюки відкриють таємницю, а Телець отримає останній шанс

Ось вам і любов на все життя: тижневий гороскоп кохання на 13-19 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку: Близнюки відкриють таємницю, а Телець отримає останній шанс

Щотижневий любовний гороскоп на 13-19 березня 2023 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Перевірте, що вас чекає.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто почати хвилюватися? Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 13-19 березня 2023 для всіх знаків Зодіаку

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Овен

Овен може втомитися від любовних ігор. Вони хочуть справжніх стосунків і щасливих стосунків. Людина, яка їх зараз цікавить, на жаль, цього їм не дасть. Вона занадто емоційно незріла, тому вибере невимушений флірт. Не варто намагатися це змінити. Це точно не вдасться.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Телець

Тельці здивують себе, коли вирішать надіслати повідомлення коханій людині. Вони розповідають їй те, що довго від неї приховували. Коли вони довіряють їй, вони зміцнять існуючий зв’язок і створять шанс побудувати майбутнє разом. Вони будуть раді, що зробили. Є шанс на роман, який призведе до шлюбу.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Близнюки

Близнюки можуть не усвідомлювати, що їх кохання має темну таємницю. Поки вони не дізнаються про минуле цієї людини, вони не повинні вступати з ним в знайомство. Інакше вони можуть сильно розчаруватися. Тому краще будьте обережні.

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 березня 2023 року – Рак

Ракам не варто багато обіцяти собі. Ви можете виявити, що хтось, хто весь тиждень писав їм повідомлення, зовсім не хоче зустрічатися. Вони швидко зрозуміють, що його плани зовсім інші. Однак замість того, щоб звинувачувати його в цьому, вони можуть використовувати вільний час для пошуку інших цікавих стосунків.

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 березня 2023 – Лев

Леви відчуватимуть сильні емоції, які вони зможуть творчо висловити. Це сприятливий час для написання власних пісень, малювання чи фотографування. Будь-який вид мистецтва, який дозволяє проявити власні почуття, зараз дуже прислужиться знаку Зодіаку Лев. Коли вони діляться своєю роботою зі світом, вони можуть знайти нове кохання…

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 березня 2023 – Діва

Дівам потрібно приділяти час роботі. Навіть якщо їм здається, що час спливає крізь пальці, і вони втрачають можливість поліпшити свій емоційний стан, насправді все зовсім по-іншому. Коли їх не буде на кілька днів, хтось за ними сумуватиме. Він виступить з ініціативою зустрічі і не буде нити, якщо доведеться її чекати.

Тижневий гороскоп кохання на 13-19 березня 2023 року – Терези

Зараз Терези відчувають до когось прихильність. Однак у них складається враження, що поведінка супутника життя їх мрії залишає бажати кращого. З ними поводяться не так, як вони того заслуговують, і їм потрібно відкрито про це говорити зараз. Інакше вони не заслужать поваги в цих стосунках.

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 березня 2023 року – Скорпіон

Скорпіонів чекає великий успіх, але їхні думки можуть збігтися з однією конкретною людиною. Однак, якщо у них немає можливості поговорити з нею прямо зараз, їм слід піти на побачення з кимось іншим. Завдяки цьому вони отримають новий погляд на свої емоційні справи. Таким чином вони уникнуть помилок, які можуть зробити в майбутньому.

Любовний гороскоп на тиждень 13-19 березня 2023 року – Стрілець

Стрільці виберуть для себе зовсім інший шлях, ніж очікували. Лише в кінці тижня вони дізнаються, що їх справді хвилює. Важливо, щоб вони прийняли це рішення з урахуванням власного серця і не слухали чиїхось порад. Вони краще знають, що зробить їх щасливими зараз.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Козеріг

Козероги можуть набратися сміливості і запропонувати побачення тому, хто їм дійсно подобається. Вони не пошкодують про цей момент божевілля. Інша людина відповість на них так, щоб вони одразу зрозуміли, чи є шанс на роман. Тому варто відмовитися від фантазій і переходити до дій.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Водолій

Водоліям не варто тікати від важливої ​​розмови. Кохана людина піклується про встановлення стосунків, і тепер у них є шанс розвинути з нею міцний зв’язок. Однак, коли вони ігнорують її почуття і вирішують більше зосередитися на собі, вони можуть втратити її. Вони пошкодують про це в майбутньому.

Гороскоп кохання на тиждень 13-19 березня 2023 року – Риби

Рибам слід остерігатися чужих обіцянок. Якщо вони ні з ким не пов’язані, то цього тижня їм потрібно бути пильними. Хтось може проявити до них інтерес, але не щиро. Інша людина хоче використати їх у своїх цілях.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page