fbpx

Ось знаєте, може я звичайно і неправильно вчинила, але тут на днях не відчинила двері своїй свекрусі. Тому, що вже це так надоїло. Вона весь час приходить до нас в гості без попередження, найчастіше вона стала це робити в останні півроку, коли я вийшла в декрет і народила. Так вона робить пару раз в тиждень стабільно. Вона, звичайно, дзвонить, але коли вже заходить в під’їзд, запитує, чи вдома ми. Але ж ми можемо в цей час спати, або годую дитину та взагалі, хіба мало, що ми можемо робити, може просто в квартирі бути не прибрано

Ось знаєте, може я звичайно і неправильно вчинила, але тут на днях не відчинила двері своїй свекрусі. Тому, що вже це так надоїло. Вона весь час приходить до нас в гості без попередження, найчастіше вона стала це робити в останні півроку, коли я вийшла в декрет і народила.

Так вона робить пару раз в тиждень стабільно. Вона, звичайно, дзвонить, але коли вже заходить в під’їзд, запитує, чи вдома ми. Але ж ми можемо в цей час спати, або годую дитину та взагалі, хіба мало, що ми можемо робити, може просто в квартирі бути не прибрано.

Хіба складно зателефонувати заздалегідь і дізнатися, що ми робимо і чи можна прийти в гості. І ось як – то на днях я їй не відкрила двері та просто набридла вже, попереджати наступного разу буде.

Вона означає, хвилин 15 вдарялася в двері і дзвонила на телефон, тому що дверний дзвінок відключили, але я так і не відкрила. Хоча вона бачила, що ми вдома, коляска стояла в під’їзді та ми рідко куди йдемо. Так я її вирішила провчити. Я її попереджала, і натякала. Загалом, вона образилася і поскаржилася своєму синові, моєму чоловікові.

Але за собою я провини ніякої не відчуваю, вважаю, що вчинила правильно. Чоловік, звичайно ж, мені все висловив, мовляв, навіщо я так зробила, що вона ж його мати.

Вона ж, говорить, нам стільки допомогла і грошей давала на перший внесок за квартиру, і тобі з дитиною скільки разів допомагала, і в поліклініку сходити, і домашні справи які – то робити.

Вона ж, до тебе і до лікарні постійно приїжджала, і продукти привозила. Я пояснила чоловікові, чому ж я так вчинила. І знаєте, він мене зрозумів і погодився зі мною, що свекруха робить все не красиво.

Я ж не проти, щоб вона до нас приходила, я просто хочу, щоб вона дзвонила не у нас в під’їзді, а хоча б за півгодини до приходу. Але коли чоловік мені сказав, що вона не до мене приходить, а до онука, мене це просто рознівало.

Такого приниження, я ні як не очікувала. Виявляється, я їй зовсім не потрібна, і вона мене недолюблює, а ходить тільки заради онука, боїться, щоб я з ним нічого не зробила. Ну, це вже було занадто.

Після цього, я сказала чоловікові, щоб вона в його відсутність взагалі до них не приходила. А якщо надумає прийти, я все одно їй не відкрию двері і шлях хоч застукає.

Чоловік, звичайно, все зрозумів і попросив свою маму, більше так не робити і перш ніж йти в гості дзвонила йому.

Я розумію, що вчинила не красиво, але так тривати теж більше не могло. Багато мене, можливо, засудять, але я вважаю, що вчинила правильно.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page