Оскільки у чоловіка дорослі діти від попередніх стосунків, я попросила квартиру оформити на мене, побоялася, що нашій Златочці вона не перейде повністю у спадок через цих дітей. Олег не хотів нічого оформляти, оскільки розумів, що розрахувалась за неї я сама, з тих грошей, які отримала від бабусиного спадку

Для мене це перший шлюб, для мого чоловіка Олега третій, ми маємо спільну дитину, у чоловіка ще по дитині від двох попередніх стосунків.

І ось що мене сильно турбує: Олег ще жодного разу не приніс свою зарплату і не показав мені всі гроші. Словом, я розумію, що правда від мене прихована за сімома замками.

Я запропонувала купити просторішу квартиру, Олег сказав, що в нас немає так багато грошей. Я продала дачу, що дісталася у спадок від бабусі, в результаті купили велику квартиру.

Оскільки у чоловіка дорослі діти від попередніх стосунків, я попросила квартиру оформити на мене, побоялася, що нашій Златочці вона не перейде повністю у спадок через цих дітей. Олег не хотів нічого оформляти, оскільки розумів, що розрахувалась за неї я сама, з тих грошей, які отримала від бабусиного спадку.

У результаті Олег сказав, що оформить свою частку на нашу Златку. Мені нічого не залишалося, як оформити так, як він сказав, тобто квартира половина на мене половина на дитину. Продати до повноліття у разі чого неможливо, наша дитина маленька, Олега ж діти вже дорослі, 26 та 29 років. Усі забезпечені чоловіком. Не подумайте, з сім’ї я нікого не забирала, Олег на той час вже був розлучений.

Через рік я дізналася, що у мого Олега дуже хороша зарплата, багато було проєктів у той час, коли ми купували квартиру. Далі чоловік почав приховувати доходи, постійно занижуючи їх, а коли я заїкнулася про те, щоб відкласти гроші на нашу дитину, наприклад на її навчання, то Олег сказав, що він хоче, щоб усі його кошти пішли на всіх дітей у рівних частинах. І взагалі він вважає, що треба піднімати його дітей, бо вони зможуть допомогти нашій дитині у майбутньому.

В мене від почутого очі на лоба полізли…

Тобто чоловік вважає мене чомусь абсолютно чужою, постійно боїться, що мені щось може перепасти і дістатись від нього. Чому таке ставлення до мене? Я нічого Олегу не робила поганого, навпаки вірила і продала своє майно, яке було до шлюбу, щоб нашій родині було добре.

Ну скажіть мені, що я роблю не так?

Чому Олег так до мене ставиться, а якщо точніше, то має мене за нікого?

Може хтось був у схожій ситуації і може мені щось порекомендувати?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua