fbpx
гороскоп
Особливий дар: цим знакам Зодіаку неймовірно пощастило. Їхнє життя знаходиться “під куполом” вищих сил. В листопаді вас чекає унікальна можливість!

Особливий дар: цим знакам Зодіаку неймовірно пощастило. Їхнє життя знаходиться “під куполом” вищих сил. В листопаді вас чекає унікальна можливість!

Три знаки Зодіаку в листопаді опиняться під захистом вищих сил – астролог.

В останньому місяці осені пощастить трьом знакам Зодіаку.

Лев

Лев часом живе на межі через свою любов до авантюризму. Тому в листопад вищі сили конкретно за вас візьмуться і будуть захищати. Ви зможете зайнятися саморозвитком, позбутися страхів, зосередитися на роботі. Також ви зможете обійти конкурентів і поліпшити своє матеріальне становище.

А ще ви зможете з усіма знайти спільну мову.

Стрілець

У Стрільців є особливий дар: вони можуть захистити від пристріту і псування не лише самих себе, а й близьких людей. Порушити його енергетичну оболонку не під силу нікому, адже у нього від народження є потужний енергетичний захист. Стрільці не цікавляться ні магією, ні езотерикою, тому їх нічим не здивувати. Самі представники знака користуються своїми паранормальними здібностями і навіть це не усвідомлюють.

Риби

Риби теж потрапляють до списку людей, яких неможливо наврочити. Вони самі можуть зробити щось гнівне. Якщо вони вважають, що хтось не заслуговує на повагу, то можуть бажати йому погано. Але Риби можуть і помилятися, а безневинна людина “отримає” через це.

У деяких Риб є здатність передбачати майбутнє, особливо це бе відчуватися в листопаді 2022 року, завдяки чому вони можуть легко визначити “темних” особистостей та захистять себе від негативу, який буде спрямований у їхній бік. Саме тому Риб не можна наврочити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page