fbpx

Особливий день Молодика 26 вересня: маги і чаклуни дають перелік заборон, які не можна ігнорувати, якщо не хочете привернути до себе біди і проблеми впродовж цілого року

Молодик 26 вересня 2022: маги і чаклуни дають перелік заборон, які не можна ігнорувати, якщо не хочете привернути до себе біди і проблеми впродовж цілого року

Чим не варто займатися в цей день, щоб не накликати на себе халепу, яка вчепиться як реп’ях, на цілий рік, і не віддереш.

Астроексперти спішать вам нагадати, що 26 вересня о 00:54 за Києвом настане молодик 2022. Це час, коли людям захочеться рівноваги і гармонії, так як новий місяць виявиться в сузір’ї Терезів.

Беріть до уваги підказки Всесвіту!

Молодик у вересні 2022 року – значення

Основною рисою вересневого нового місяця буде пошук гармонії і балансу. У багатьох людей відкриється жага до руху і спроб дізнатися свій внутрішній світ. Також будуть зустрічатися і ті, хто захоче розставити всі крапки над “і” у своїй професійній сфері.

Езотерики рекомендують в цей період ділитися своїми почуттями, більше часу приділяти саморозвитку і намагатися знайти контакт з оточуючими. Важливо також знайти час для медитацій і усвідомлення себе, щоб зрозуміти, де і навіщо ви знаходитеся, а також яким шляхом йти далі.

Що можна робити в молодик 2022

Існує перелік справ, на які рекомендується зробити акцент, щоб насититися енергією нового місяця:

Скласти плани на майбутнє

Провести час з близькими людьми.

Зайнятися творчістю і помедитувати.

Відпустити всі образи і переживання.

Також астрологи не забороняють і ворожити в цю дату – можна проводити будь-які обряди і ритуали “білої” магії на благо свого майбутнього.

Що не можна робити в молодик 2022

Крім рекомендацій, маги і чаклуни дають перелік заборон, які не можна ігнорувати, якщо не хочете привернути до себе біди і проблеми.

Молодик 2022 не сприймає:

Відмов у допомозі.

Суперечок, образ, сварок.

Зміни роботи, переїздів в нове житло.

Подорожей і відряджень.

Не варто відмовляти в допомозі нужденним, брехати і проявляти байдужість. Байдуже ставлення з вашого боку може обернутися проти вас.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page