fbpx

Особливий гороскоп: Меркурій в Овні до 3 квітня. Гарні новини тільки починаються!

Особливий гороскоп: Меркурій в Овні до 3 квітня. Гарні новини тільки починаються!

Овен – Ваш розум у хорошій формі

Ваш розум і мозок знаходяться в хорошій формі, коли Меркурій проходить через ваш знак, тому не витрачайте час на гру в шахи або карти. Так, Меркурій допомагає вашій логіці і пам’яті, але вам це не потрібно, тому що у вас і так хороша пам’ять, хороша логіка і виняткові аналітичні здібності.

Замість цього скористайтеся цими якостями Меркурія, щоб написати щось особливе, статтю, есе. Придумайте кращий новий продукт або розробіть стиль роботи.

Ви повинні вибрати і вирішити, яке завдання для вас важливіше, а потім інтенсивно зосередити на ньому свою увагу!

Телець – Думайте самі!

У ці 16 днів, коли Меркурій перебуває в Овні, вам важливо подумати самостійно. Ви хоробрий Телець, який ніколи не думає бути чиєюсь іграшкою, будь то ваш начальник, батьки чи партнер. Ви знак, який вміє любити і дуже добре знає себе, у вас є багато переваг, тому, якщо ви будете діяти відповідно до того, що ви думаєте, це буде найкраще для вас, а не відповідно до очікувань інших людей.

Таким чином ви станете більш реалізованими та завоюєте повагу інших. Тож поводься як вовк-одинак! Це найкраще рішення для вас у цьому транспорті.

Близнюки – Незвичайні ідеї

Меркурій перейшов в Овна, і для вас це означає, що ваші ідеї стануть більш незвичайними, але вам все одно, що думають інші. Дійсно, мислення поза передбачуваним і відомим може бути ключем до вашого успіху. Ви виділяєтеся з натовпу і визнаєте, що помилки неминучі.

Для вас це не проблема, і ви дуже добре справляєтеся. Помилки не збентежують вас, ви знаєте, що вони неминучі, коли ви досліджуєте життя. Ви сприймете їх як уроки життя, і ваші майбутні успішні починання будуть легшими та навчальнішими. Таким чином, вперед і створити свій власний шлях!

Рак – Спілкування на робочому місці

Коли Меркурій увійшов у знак Овна, ваша кар’єра вимагатиме більше спілкування, ніж зазвичай. Меркурій в Овні схильний виражати всі почуття прямо. Але у вашому випадку, оскільки це робочий сектор, ви повинні виключити емоції з рівняння на роботі. Бізнес є бізнес, і ви можете контролювати свої емоції під час професійних переговорів або різних світських заходів.

Також важливо вирішувати конфлікти дипломатично. Зберігайте повагу завжди і за будь-яких обставин – повага до точки зору іншої людини важлива в усіх міжособистісних стосунках.

Лев – Грайливість

З Меркурієм в Овні є перспектива багато грайливої ​​та менш серйозної енергії. Ти завжди грайлива і приємна компанія, тому що ти знаходиш гумор майже в усьому. Такий спосіб життя допоможе вам швидше досягти успіху та мати більше друзів. Однак тепер ви можете отримати користь від ще більшої кількості цієї енергії, просто будьте обережні, щоб не перенапружуватися тим, що ви говорите.

Не співпереживайте людям, які переживають важкі життєві переживання, хворобу, розлучення чи кар’єрні проблеми лише тому, що ви жартуєте.

Діва – Серйозність

Коли Меркурій проходить через Овна, ви стаєте серйознішими, ніж зазвичай, і більше зосереджуєтесь на серйозних темах. Ви говорите зі своїм партнером, своїм найкращим другом, людьми, які дуже близькі вам, про ваш фінансовий стан, ваші кар’єрні цілі та ваші проблеми у відносинах. З іншого боку, цей транзит робить вас дуже хорошими з фінансами інших людей. Ви даєте гарні фінансові поради, і ваші бізнес-ідеї можуть принести велику користь.

Терези- Зосередьтеся на своєму партнері

У цьому транзиті Меркурія в Овні вам важливо краще спілкуватися зі своїм партнером. Меркурій допоможе вам стати набагато кращим слухачем, ніж раніше. Ви перестаєте говорити непотрібні речі, ви перестаєте думати про те, що хочете сказати, і ви дійсно слухаєте те, що ваш партнер хоче сказати, з відкритим розумом і серцем. Частіше уявляйте себе на місці інших людей. Так ви запам’ятаєте більше імен і деталей і краще розумітимете людей.

Ви також запам’ятаєте важливі події, згадані вашим партнером. Він навіть помітить, що ви слухаєте. Однією з багатьох переваг бути хорошим слухачем є те, що ваш партнер буде більше слухати вас і більше довіряти вам.

Скорпіон – Організуйтеся

Потрібно краще організувати своє життя. Оскільки Меркурій перебуває в Овні протягом двох тижнів, ви зможете скласти хороші організаційні плани і дотримуватися їх. Ви встановлюєте терміни, ставите цілі, а головне, з легкістю їх дотримуєтесь. Однак одна річ, яку ви повинні зробити, якщо ви хочете бути організованими – на роботі, а також вдома – це зберігати лише те, що вам потрібно.

Майно та матеріальні речі, навіть дрібниці, дуже важливі для Скорпіона, тому вам важко викинути те, що вам дійсно потрібно. Але ви повинні постаратися – відпустивши старе, залишиться більше місця для речей, які ви купите в майбутньому.

Стрілець – Спокій і безтурботність

Під час двотижневого транзиту Меркурія в Овні ви спокійні й безтурботні. Таким чином, всі вас будуть цінувати. Люди вважають жінок і чоловіків Стрільців особливими, тому що вони теж почуваються особливими.

Ви дуже допитливі та дуже авантюрні, ви проявляєте інтерес до життя інших людей, тому багато людей, які займаються різними справами, цінують вас через ваш інтерес. Тож зараз дуже вдалий час, щоб спокійно та безцікаво спілкуватися, заводити нових друзів або відновлювати зв’язки зі старими друзями.

Козеріг – Сімейна орієнтація

Більшість Козерогів – люди, орієнтовані на кар’єру. Але тепер, коли Меркурій знаходиться в Овні до 3 квітня, вас раптово зацікавить сімейна сфера вашого життя.

Ви займатиметеся сімейними та домашніми справами, орієнтованими на життя; сімейні обіди, час, проведений з дітьми та дружиною, багато часу з коханими, ці заходи стають для вас важливішими, ніж раніше. Звичайно, кожен член сім’ї почуватиметься щасливим, тому що вся родина буде щаслива від вашої участі в їхньому житті.

Водолій – Подорожі необхідні

Подорожі стають майже обов’язковими для вас, дорогі Водолії, під час цього транзиту Меркурія в Овні. Ви відвідаєте нові місця та нових людей, але поки що робіть це віртуально та будуйте гарні плани. Робота – це те, що змушує вас подорожувати, не обов’язково на дуже великі відстані, але досить часто.

Обговоріть одну зустріч одного дня, а потім другу. Ви можете зустрітися з потенційним діловим партнером, повечеряти з коханими або віртуально з іншими знайомими. Ти розумієш, що з цього вийде щось хороше!

Риби – Дружба з колегами

Під час транзиту Меркурія в Овні ви будете витрачати більше часу на роботу. Але це не обов’язково погана новина, адже транзит сприяє гарній дружбі з колегами. Вони знають вас на особистому рівні, тому шансів на непорозуміння мало, і вам комфортно з ними на роботі.

Однак не захоплюйтеся. Завжди пам’ятайте, що яким би хорошим другом ви не стали з кимось на роботі, до речей завжди потрібно ставитися професійно. Інакше ви стаєте надто вразливими, особливо коли хтось, кого ви вважали вашим другом, виявляється не таким вже й хорошим другом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page