fbpx

Особливий жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року: кому будуть заздрити, а хто має наважитися, і нарешті вийти зі своєї “ракушки”

Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Жінка Овен

Жінки-Овни нарешті зможуть знайти вихід зі складної життєвої ситуації. Це період, коли вони зможуть направити свої сили в потрібне русло, а жінки-Вогні будуть сповнені мотивації та сил на будь-який результат. Тепер їм доцільно згадати, які незавершені справи їм потрібно завершити. Не варто відкладати те, що можна зробити зараз. Період з 20 по 26 число дає Овнам чудову можливість почати нове життя, але тільки за умови, що знаки минулого не відволікають від поточних цілей. Час відпустити минулі невдачі.

Жінка Телець

Жінкам-Тельцям варто почати тиждень з очищення інформаційного поля. Це необхідно для того, щоб почати сприймати позитивну енергію Меркурія, яка зміцнилася в кінці минулого тижня. Астрологи радять позбутися всього, що відволікає вас від важливих справ: реалізувати важливі проекти, виконати обіцянки, розрахуватися з боргами. Також буде корисно навчитися прощати. Це дає прекрасному Тельцю більше свободи. Тиждень може закінчитися невеликими потрясіннями і дрібними побутовими проблемами, але не драматизуйте: проблеми скоро пройдуть.

Жінка Близнюки

Тиждень може бути напруженим, тому багато питань потрібно вирішувати терміново. Якщо є довгострокові проблеми, ситуація на цих фронтах може значно покращитися. Зміна ери Плутона обіцяє представникам цього знака, що найближчим часом вони можуть відкрити нові шляхи, тому цього тижня варто продемонструвати Всесвіту свою незалежність, зацікавленість і активність. У цьому випадку більшість починань і справ будуть позитивно заряджені, а чорні смуги (якщо вони є) матимуть щасливий кінець.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам не варто відкладати в сторону свої жіночі амулети, тому що недоброзичливці можуть продовжити свої активні атаки. Тиждень з 20 по 26 число – сприятливий період для цього знака, особливо якщо правильно тлумачити межі можливостей. У цьому місяці Раків по праву чекає те, про що вони давно мріяли. Багато переваг у житті можуть бути плодами удачі, яка відвідує їх завдяки сильним Венері та Сатурну. Астрологи радять не брехати оточуючим, оскільки це може стати причиною нових скандалів. Цей сприятливий період не варто псувати суперечками.

Жінка Лев

Внутрішня гармонія – кращий помічник прекрасної жінки-Лева. Венера перебуває в Тельці до 10 квітня, а це означає, що цей період буде сприятливим для жінки-Лева, щоб проявити ініціативу та досягти власних цілей. Важливо не переборщувати і діяти правильно, не ризикувати і не бути самовпевненим. Наприкінці тижня на Левів можуть чекати деякі труднощі через сильне ослаблення Марса. Народжені під цим знаком повинні зберігати віру в себе, що б не сталося.

Жінка Діва

Жінкам-Дівам слід бути обережними цього тижня, незважаючи на посилення Плутона, Венери та ослаблення Марса. Навколо них буде успіх і удача, але важливо звертати увагу на знаки небезпеки, які передвіщають появу нещасних випадків. Жінкам знака Землі буде добре. Їхні успіхи в будь-якій сфері можуть спровокувати появу заздрісників. Крім того, астрологи радять цим жінкам зберігати баланс у найважливіших сферах свого життя. Слід ретельно прораховувати ризики, а важливі рішення приймати з обережністю.

Жінка Терези

Жінку-Терезів у ці сім днів чекають усілякі сюрпризи. Раптова енергетична зміна чотирьох планет одночасно обіцяє несподівані новини, нові осяяння і значні моменти. Динамізм подій триватиме довго, але ці сім днів можна вважати кульмінаційними. Представники цього знака опиняться в дуже вигідному становищі. Там, де інші знаки будуть змушені дотримуватися правил, ризикуючи невдачею, прекрасні Терези можуть дозволити собі робити те, що в даний момент відповідає їхнім інтересам. Це стане можливим завдяки сильній інтуїції.

Жінка Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам пощастить і в роботі, і в ділових і фінансових питаннях. Потужний ритуал під назвою “ключ удачі” допомагає Скорпіонам максимально швидко досягти значних змін в бажаній сфері, минаючи всі перешкоди. За гороскопом, ці сім днів краще присвятити пошуку нових способів самовираження: навіть найменші зміни та успіхи в цей період можуть стати першим кроком до нового життя. Ці жінки будуть надзвичайно мотивовані, тому важливо не падати духом.

Жінка-Стрілець

Загальновідомо, що кожен, хто хоче просунутися вгору, повинен знайти драбину. У цей період по сходах для жінок-Стрільців будуть інші люди. Вони допоможуть вам у роботі, знайти нову мотивацію, підняти настрій. Щоб досягти успіху в житті, вам доведеться поглянути на речі з іншої точки зору і, можливо, змінити стратегію дій. Сатурн і Плутон запускають механізми глобальних змін і переоцінки речей. Це буде гарний час для самопізнання та пошуку кохання. Привороти та обряди на знайомство з чоловіком – найкращі помічники для прискорення щастя.

Жінка Козеріг

Любов до роботи, творча діяльність, відпочинок – все це благотворно позначиться на народжених під цим знаком. Жінки-Козероги можуть розраховувати на прихильність планет. Венера допомагає цим жінкам приймати кращі самостійні рішення і рухатися до своїх цілей. Можливо, варто переглянути угоди, розпочаті взимку. Загалом, це сприятливий час для кардинальних змін у житті. У кожній сфері відкриваються нові вигідні перспективи. Меркурій, Сатурн і Плутон допомагають Козерогам запрограмувати своє мислення на краще життя.

Жінка Водолій

Народжених під цим знаком очікують нові успіхи в романтичних стосунках, на роботі та в домашніх справах. Цей тиждень обіцяє бути знаковим і змінити життя. Здобудьте впевненість під час спілкування з близькими та заняття улюбленими справами. Є тільки одна проблема – енергетично небезпечні люди у вашому оточенні. Прекрасним Водоліям потрібно бути обережними, адже на хвилі успіху можуть з’явитися нові вороги і заздрісниці. У складних ситуаціях їм варто частіше прислухатися до шостого почуття. Це їх не обдурить.

Жінка Рак

Рішення, прийняті в ці сім днів, неодмінно вплинуть на їх подальшу долю, тому імпульсивність і поспішність бажано залишити на інший час. Не соромтеся планувати нові акції на найближче майбутнє. Це ідеальний час для зміни зовнішнього вигляду, нового одягу, манікюру, нової зачіски тощо. для його інавгурації. Риби повинні подбати про себе. Якщо вони хочуть змінити своє життя, їм не варто зациклюватися на чужих справах і успіхах. Заздрість не є добре, як і порівняння себе з іншими жінками.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page