fbpx
гороскоп
Особливий жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року: дамам Скорпіонам варто стиснути волю в кулак, а ось Близнюків чекають позитивні зміни!

Особливий жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року: дамам Скорпіонам варто стиснути волю в кулак, а ось Близнюків чекають позитивні зміни!

Жінка-Овен

Красуні зі знаком Овен доведеться багато спілкуватися і працювати. Тиждень буде дуже активним, тому вам доведеться постійно адаптуватися до змін. Протягом цих семи днів лідерами за кількістю заплутаних ситуацій серед жінок усіх знаків Зодіаку стануть Овни. Наприкінці тижня жінки-Овни відчують пробудження внутрішньої сили та розуму. Щоб було легше, у понеділок важливо активізувати мозок. У цьому плані корисними будуть спеціальні вправи і самомасаж. Не можна відкладати важливі справи на потім.

Жінка-Телець

Астрологи дають Тельцю цінні поради: важливо ретельно зважувати кожен свій крок, адже Венера схильна до необдуманих рішень. У дам цього знака з’явиться можливість кардинально змінити своє життя і стати щасливішими. Найбільшою помилкою цього тижня стане прагнення до недосяжного ідеалу. Щоб не витрачати час і сили, не варто керуватися порадами інших, чужою думкою і стереотипами. Важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Жінка-Близнюки

Невелике хвилювання очікує представниць ніжної статі Близнюків у сфері грошей. Позитивний вплив Меркурія допоможе вам утриматися на плаву та повернути проблеми та неприємності собі на користь. Головне не впускатися в сумнівні авантюри.

Ретроградний Юпітер четверга позбудеться ретроградного руху. Це говорить про те, що представників цього знака чекають позитивні зміни. Протягом цих семи днів їх ніхто не буде відволікати, тому ви можете займатися улюбленою справою і багато працювати, бути з сім’єю, з коханим чоловіком. Зараз головне оточити себе добрими людьми.

Жінка-Рак

За прогнозами астрологів, дами цього знака легко відвернуться від усього, що заважає їм насолоджуватися життям і розвиватися. Водночас у цей час вони зможуть виправити помилки минулого та зробити правильні висновки та наблизитися до реалізації своїх планів.

Робота може бути дуже напруженою і важкою. Ракам необхідно правильно розставити пріоритети. Наприкінці тижня Юпітер відкриє цим дамам цікаві можливості, а також запустить деякі важливі процеси в любовній сфері.

Жінка-Лев

Астрологи рекомендують Левам бути обережними і нікому не розповідати про свої справи та плани на тиждень. Тиждень, на думку астрологів, принесе спонтанні зустрічі, несподівані дзвінки, неоднозначні пропозиції. Головне завдання жінок-Левів
зараз – відкритися чомусь новому, щоб отримати нову мотивацію. У спілкуванні з людьми слід остерігатися різкості і взагалі намагатися уникати неприємних співрозмовників.

Жінка-Діва

Представницям прекрасної статі доведеться багато спілкуватися з незнайомими людьми. Важливо заздалегідь знати характер людини, щоб уникнути помилок у спілкуванні. Меркурій допоможе Дівам активізувати інтуїцію, яка стане в нагоді на початку тижня. Це буде не дуже легкий період, який вимагатиме повної концентрації. У цей час жінки-Діви можуть загорітися новими ідеями, причому дуже корисними.

Жінка-Терези Терези

Вільні Терези можуть зустріти другу половинку на своєму шляху з 21 по 27 число. Головне зараз не довіряти тому, хто цього не заслуговує. Ви можете переключити увагу з любові на роботу, але не навпаки. Приділяючи час справі, Терези зможуть отримати подарунок від долі, причому в той момент, коли його найменше очікують.

Той, хто вірить, що його оточує удача, повинен використовувати прості способи залучення удачі. Чекати, що ситуація в житті зміниться сама собою, не варто. Ви більше не можете чекати і відкладати справи на потім. Венера слабка, тому не варто забувати про відпочинок.

Жінка-Скорпіон

Жінкам, народженим під знаком Скорпіона, цього тижня варто прислухатися до своєї інтуїції. З 21 по 27 число настане найсприятливіший час для ремонту, домашніх справ і зміни зовнішності. Треба стиснути всю волю в кулак. Прийняті рішення обов’язково вплинуть на майбутнє, тому краще бути максимально відповідальним. Усім, хто хоче почути від коханого чоловіка слова “виходь за мене заміж”, варто трішки “пошаманити” (скоро ж Андрія).

Жінка- Стрілець

Жінки цього вогняного знака зможуть втілити свої мрії в життя. У зв’язку з цим напрямок для них буде корисним для сили думки. Ви повинні мислити позитивно і вірити в себе. Активний Меркурій у Стрільці говорить про те, що для жінок цього знака настав пік. За ці сім днів вони нарешті зможуть досягти того, про що давно мріяли: нової роботи, уваги чоловіка. Все це стане реальністю за умови, що Стрільці перестануть сумніватися в собі і ховатися за маскою байдужості. Реалізація планів і
реалізація цілей зажадає від цих дам активності.

Жінка-Козоріг

Можливо, на цьому тижні представниці ніжної статі відчують напругу та психологічний дискомфорт. Причиною стане хвилювання і втома. Жіноча енергетика дивовижна і незвичайна, тому далеко не завжди можна зрозуміти, звідки береться
невпевненість або, навпаки, сильне натхнення і душевна сила. Цього тижня Козероги спочатку втратять оптимізм і мотивацію через негативний аспект Венери і Меркурія в понеділок, потім повернуться до ентузіазму через зупинку ретроградного Юпітера 25 числа.

Жінка-Водолій

Нічні світила принесуть цим жінкам важливі зміни. Настав час цим жінкам активізуватися, але не раніше вівторка. У понеділок краще не вдаватися до різких кроків. В кінці тижня можна провести час з родиною. Це чудовий час для виховання дітей, зустрічі з рідними. В кінці тижня корисно робити покупки. Меркурій додасть Водоліям енергії, мужності, активності, напруженості та цілеспрямованості.

Жінка Риби

Прекрасних Риб чекають кардинальні зміни в житті. Негативні слова, невпевненість, бездіяльність можуть відлякати позитив і удачу. Протягом цього тижня будуть щасливі моменти – наприклад, у справах і роботі. Астрологи радять бути обережнішими в конфліктних ситуаціях.

Якщо зберігати нейтралітет, можна уникнути проблем. Представникам цього знака не варто відмовлятися від поставлених раніше цілей: все найкраще починається з малого, тому, роблячи певні кроки, Риби досягнуть успіху. Не потрібно витрачати час і енергію на марні справи.

Фото ілюстративне