fbpx
гороскоп
Останні дні квітня будуть важким випробуванням для трьох знаків Зодіаку – їх  будуть переслідуватимуть неприємності. Не щаститиме у справах, на роботі та у особистому житті

Саме цим знакам пощастить найменше.

Останні дні квітня будуть важким випробуванням для трьох знаків Зодіаку – їх  будуть переслідуватимуть неприємності. Не щаститиме у справах, на роботі та у особистому житті.

За словами астрологів, причиною невдач стане конфігурація Меркурія у Тельці. Це підвищує ризик конфліктів, депресії та проблем у фінансових питаннях.

Близнюки

Уродженців цього знаку чекає складний період на роботі – все буде не так, як планувалося. Їм доведеться вирішувати складні завдання, але це не дасть бажаного результату. Вони відчуватимуть, що сили покинули їх, і можуть впасти в депресію. Астрологи радять Близнюкам відпустити ситуацію і взяти паузу – краще відпочити, щоб взятися за роботу з новою силою. Інакше їм загрожують фінансові втрати та конфлікти у колективі та сім’ї.

Козеріг

Козероги в останні дні квітня будуть відчувати перепади настрою, що спровокує суперечки з близькими. Уродженці знаку відчують, що не можуть упоратися з проблемами, які звалися на їхню голову. Це стосуватиметься як особистого життя, так і роботи. Козероги можуть посперечатися зі своєю другою половинкою, про що потім шкодуватимуть. На роботі можливі конфлікти із керівництвом.

Водолій

Водолії, які люблять займатися самоаналізом, замисляться над питанням, чи правильний вибір зробили у житті. Їх накриють депресивні думки – уродженцям знаку здаватиметься, що все йде не так, їм потрібно змінити роботу та місце проживання. Дадуть про себе знати і фінансові проблеми, через які можуть розгорітися конфлікти з близькими. Водоліям треба тримати себе в руках.

Фото ілюстративне