fbpx
гороскоп
Останній день літечка-2022 – повна чаша для цих обранців зірок. Трьом знакам Зодіаку сьогодні фартить у всьому – їм можна лиш по-доброму позаздрити! Ось кого 31 серпня чекає удача і на роботі, і вдома, і в амурних справах та ще й гаманці потовстішають. Рекомендація зірок, яку сьогодні тобі не варто ігнорувати

Останній день літечка-2022 – повна чаша для цих обранців зірок.  Трьом знакам Зодіаку сьогодні фартить у всьому – їм можна лиш по-доброму позаздрити!

Ось кого 31 серпня чекає удача і на роботі, і вдома, і в амурних справах. Є також вссі шанси, що й гаманці потовстішають.

Лев

Не варто сьогодні, 31 серпня, тобі витрачати енергію, відпущену Всесвітом цього дня, на з’ясування стосунків зі своїми домашніми, краще направити свій потенціал в роботу – особливо якщо вона пов’язана із творчістю. 31 серпня вас чекає в такому разі неминучий успіх – всі ваші розпочаті справи увінчаються результатом, який перевищить твої очікування.

Сьогодні в будинку Лева завдяки підтримці Меркурія пануватиме чудова атмосфера. Складнощі у відносинах з батьками і дітьми залагодяться й забудуться, всі будуть насолоджуватися компанією один одного.

Діва 

Діві останній день літа 2022 радить: перш ніж розпочати реалізацію нового проєкту, ретельно продумайте всі деталі – у найнесподіваніший момент якась дрібниця може зіпсувати всю справу.

Але якщо без поспіху все обміркуєте, то навіть не сумнівайтеся – Всесвіт сьогодні на вашій стороні і все вийде за планом і принесе додатковий дохід. Ось тільки план дій дійсно має бути чіткий і виважений.

Сьогодні твої стосунки з близькими і друзями будуть лише позитивними й легкими, а напруга, яка існувала досі між тобою і кимось з близького оточення, спаде. Будьте уважні до близьких – і вони вам віддячать коханням і підтримкою.

Терези

Рекомендація зірок, яку сьогодні тобі не варто ігнорувати: думки і ідеї, які спадають на думку цього дня, особливо якщо вони стосуватимуться професійної діяльності, необхідно записувати – запам’ятати все не вдасться, а втрата навіть однієї ідеї може зіпсувати майбутнє.

Сьогодні всі думки Терезів запрограмовані на те, щоб бути втіленими якнайкращим чином – тому не лінуйся, нехайте тебе сьогодні кругом супроводжують записничок і ручка, або хоча б фіксуй свої ідеї в мобільному блокноті. Всі твої задуми сьогодні напрочуд сильні енергетично, Зірки допоможуть їхньому здійсненню.

Взаємини з близькими і рідним у другій половині дня вийдуть у твоєму житті на перший план. Тобі буде дуже приємна їхня готовність допомогти при першому ж проханні, підставити плече.

Не виключено, що на тебе сьогодні чекає сюрприз в особистому житті: довгоочікуваний подарунок, запрошення в ресторан чи навіть пропозиція стати разом на весільний рушник.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.