fbpx
гороскоп
Останній місяць року, грудень-2022, зробить щасливими ці три знаки Зодіаку – так написали зірки у вашій небесній карті. Де б ви не були, у якому б становищі зараз не перебували – радість, успіх і чималенькі гроші вас знайдуть. Тому готуйтеся видихнути всі тривоги в кінці року, ви на це заслужили

Останній місяць року, грудень-2022, зробить щасливими ці три знаки Зодіаку – так написали зірки у вашій небесній карті. Де б ви не були, у якому б становищі зараз не перебували – радість і успіх вас знайдуть.

Астрологи прогнозують: готуйтеся видихнути всі тривоги в кінці року, ви на це заслужили! Всі випробування нарешті залишаться у минулому.

Терези

А ось і перший обранець долі. В останній місяць 2022 року Терезам широко посміхнеться успіх. І треба ловити удачу за хвіст!

Енергія успіху витає вже навколо вас у повітрі, а в грудні її концентрація досягне максимуму.

До дня народження в тебе є шанс круто змінити своє життя. Зокрема, грудень може стати дуже вдалим у любовному плані. Людина, яку зустірнеш на початку місяця, може виявитися твоєю долею.

Астологи кажуть, що початок зиму у терезів – добрий час для подорожей. По-перше, тобі потрібна буде невелика відпустка. По-друге, це додатковий шанс зустріти своє кохання.

Під кінець місяця твій дохід може значно збільшитись. Не проґав шанс на підвищення, приділяй більше часу роботі. Грудень принесе у твоє життя багато позитиву, гармонії та кохання.

Близнюки

Перший місяць майбутньогої зими обрав Близнюків своїм пестунчиком. У цей період усі справи підуть у гору.

Десь ближче до середини або навіть до кінця останнього місяця року на тебе чекає приємна звістка. Причому ця звістка змінить твій статус. Можливо, це підвищення на роботі чи новина про те, що в твоїй родині буде поповнення. У будь-якому випадку всі події грудня-2022 змінять твоє життя на краще!

Весь кінець року  тебе супроводжуватиме неймовірна енергія. Найкраще направити її в роботу та саморозвиток.

Якщо в тебе немає нікого, астрологи не рекомендують розпочинати романи й нові стосунки  у грудні. Вони не продовжаться довго. Краще сконцентруватися на найважливіших справах – роботі і турботі про рідних.

А ще цього місяця тобі випаде шанс відпочити. Хоч відпочинок й буде коротким, та напруга, яку ти відчував у попередні місяці, піде.

Леви

Левам в останній місяць 2022 року пощастить у фінансовому плані. Вже на початку місяця ти отримаєш несподіваний дохід. Початок місяця стане чудовим періодом, щоб навести лад у думках і в роботі.

Не варто починати нові справи, краще доробити все, до чого руки не доходять – на це він і кінець року. До того ж, це дасть позитивний результат, який тобіі сподобається.

У грудніти зустрінешся з людьми, яких давно не бачив. Астрологи впевнені, що від цієї зустрічі ти отримаєш багато позитиву та щастя.

Перший місяць прийдешньої зими обіцяє бути для Левів досить емоційним. Але саме це може подарувати нові стосунки. Астрологи впевнені, що до кінця року на Левів чекає справжнє кохання.

Ймовірна і велика покупка чи переїзд. Слово, можна готуватися до змін. І дуже приємних!