fbpx
життєві історії
Останньою краплею стало те, що свекруха з дочкою вирішили зводити мого чоловіка до “бабки” підлікуватися, у мене за спиною. Я взагалі великий противник цих “бабок”. Я віруюча людина, свекруха добре про це знає. Таке враження, що робиться це все мені на зло. Благо, що Тамара Петрівна мені проговорилася, я з чоловіком переговорила, і він відмовився від цього задуму

Хочу від вас поради.

Я вже не знаю як поводитися зі свекрухою. Ми з чоловіком живемо в будинку на землі на 2 господаря, другим “господарем” є моя дорога свекруха Тамара Петрівна. І незважаючи на те що живемо окремо вона нескінченно ходить до нас з будь-якої дрібниці, вечорами ми навіть закриваємо двері на ключ, так вона починає стукати у вікна і двері, при цьому кажучи: “Що ви закриваєтеся?” (невдоволено).

Мирон і я працюємо, самостійні, грошей ні в кого не просимо.

Тамара Петрівна завжди нав’язує свою думку з приводу всього, а саме: ремонту в будинку, по ремонту зовнішнього вигляду будинку, комунікацій і куди нам вкладати гроші. Часом мені здається що вона цілком мила жінка, але як тільки починаєш м’якше з нею спілкуватися, вона починає нахабніти, і сідає на голову.

А ще у неї є дочка, з нею вони перемивають мені кісточки по телефону щодня, вона виявляється знає все аж до того, яка терка у мене на кухні.

Останньою краплею стало те, що свекруха з дочкою вирішили зводити мого чоловіка до “бабки” підлікуватися, у мене за спиною. Я взагалі великий противник цих “бабок”. Я віруюча людина, свекруха добре про це знає. Таке враження, що робиться це все мені на зло. Благо, що Тамара Петрівна мені проговорилася, я з чоловіком переговорила, і він відмовився від цього задуму.

Порадьте мені, як поставити свекруху на місце і скоротити її візити?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – stressfree

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook