fbpx

От мені цікаво, як би хтось інший відреагував? Тиждень тому приїхала погостювати мама чоловіка на місяць. Сама вона живе у Харківській області. Вчора я мала День народження, вона вирвалася сама до мого приходу з роботи накрити стіл. А знала ж! В квартирі – аромати апетитні, але я одразу насторожилися

Тиждень тому приїхала погостювати до нас на Киівщину мама чоловіка на місяць. Сама вона живе у Харківській області.

Ми зустріли як належить, кімнату виділили, поселивши тимчасово дітей в одну.

Мама у чоловіка специфічна, свого часу вважала, що я не рівня Максиму, тому я з нею ніколи не була близька.

Але мені її все одно зараз шкода, адже овдовіла два роки тому, опинилася зараз у дуже складних побутових умовах. Та в неї там квартира своя, тому виїжджати повністю вона не хоче.

Отже, гостює Антоніна Олександрівна зараз у нас. З онуками спілкується, допомогти мені щось з прибиранням чи на кузні намагається.

Вчора я мала День народження, вона вирвалася сама до мого приходу з роботи накрити стіл, сама запропонувала, мовляв, на знак подяки за нашу гостинність.

Ну а чого б мені відмовлятися? Якщо людина від душі хоче приємне зробити.

Тим більше, я така запарена на роботі зараз, у нас скоротили недавно штат і на мене втричі більше зобов’язань тепер навалилися. Сил ні на що інше не вистачає просто.

Ну і от повертаюся я з роботи вчора – чоловік мене забрав з офісу з квітами, привітав, діти малюнків намалювали, листівку зробили.

В квартирі – аромати апетитні, але я одразу насторожилися. Пахне грибами! А я їх з дитинства не їм, зовсім і ні в яких стравах, не можу просто. І всі про це занють, і рідні і знайомі.

Я не вибаглива, якщо ми десь в гостях і є вибір – я просто їстиму страви без грибів. Але Антоніна Олексакндрівна приготувала пюре, на яке зверху наклала щедро грибної поливки, жульєни з куркою і грибами, картопляні зрази з грибною начинкою і два салати з грибочками і просто так шампіньони мариновані як закуску поставила на стіл.

Ми тільки переглянулися з чоловіком, коли все це побачили. Словом, попила я ігристого з тортиком і спати пішла. Чоловік попросив закрити на все очі й нічого не висловлювати його мамі. Я люблю чоловіка і не хочу конфлікту в родині. Свекруха все одно скоро поїде.  Але мені цікаво, що це взагалі було і як би хтось інший відреагував?

Автор – Олена М.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page