fbpx

Ото такий у мене чоловік – три роки ми з Павлом одружені, а квартири власної він нашій родині так і не купив, хоч у нас вже два сини підростають. Хлопчики у нас погодки, 2 і 3 роки. Я вирішила, що настав час жити з моїми батьками, але не можу вмовити чоловіка і дуже сподіваюся на ваші поради, адже так далі не можливо – без свого житла, ну ні в які ворота. Жити знову зі свекрухою, як того хоче чоловік? От вже дякую. Паша взагалі хоче повернутися до мами. І разом із нею жити. Я не хочу. А мої батьки пропонують такий варіант. У них вільна квартира, стоїть однокімнатна

Ото такий у мене чоловік – три роки ми з Павлом одружені, а квартири власної він нашій родині так і не купив, хоч у нас вже два сини підростають. Хлопчики у нас погодки, 2 і 3 роки.

Я вирішила, що настав час жити з моїми батьками, але не можу вмовити чоловіка і дуже сподіваюся на ваші поради, адже так далі не можливо – без свого житла, ну ні в які ворота.

Як побралися ми з Пашею, то винаймали квартиру зі свекрухою, двокімнатну. Мій Паша у неї – єдиний син. За квартиру сплачували навпіл. Свекруха постійно втручалася у наше життя і стосунки.

Коли чоловік хотів піти жити окремо від матері, я зупинила його, думала, що це не правильно – залишати матір саму. Та ми й надалі не мирилися з Оксаною Степанівною.

Коли я чекала на нашого первістка, між нами з чоловіком виник сильний конфлікт через його любов до ігор на комп’ютері, а мені він нічого не допомагав. Так само було і коли я ходила другим синочком.

Але наших проблем я намагалася не показувати Оксані Степанівні. Та вона все одно щось помічала, а винувата була я.  Якось якийсь мій вчинок не сподобався свекрусі, і вона сказала, що терпить мене вже три роки, вже більше не може, і ми повинні жити окремо.

А коли Паша прийшов додому, вона підняла шум, неприємними словами перейшла вже на мою маму, і це вже був перебір. Ось тоді ми і вирішили пожити окремо. Наступного дня ми зібрали речі і на два місяці переїхали до моєї сестри. Але у сестри у самої троє дітей, і тут ми з двома.

Зараз ми живемо в орендованій двокімнатній квартирі, але я в декреті, працює лиш Павло, та й то одна назва, що працює. Тому ніяк ми не витягуємо це окреме життя, а чоловік на власну квартиру і не думає заробляти.

Паша взагалі хоче повернутися до мами. І разом із нею жити. Я не хочу. А мої батьки пропонують такий варіант. У них вільна квартира, стоїть однокімнатна, там пожити. Паша не хоче, каже що тісно буде. І що треба до його мами на ту орендовану повертатися. Наче там просторіше!

Як мені вмовити чоловіка? Як буде правильніше вчинити? Дуже потрібна ваша допомога думками і порадами. Дякую!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page