fbpx
життєві історії
Оце так влаштувала свекруха на свій день народження! Я навіть не знаю, якими словами назвати! Ні, свекри чудові привітні люди, стіл, пригощення – все на вищому рівні, як завжди, багато і смачно. Але що вона «організувала» перед тим! Ні-ні, більше я до них навесні ні ногою, що завгодно буду вигадувати, але до свекрухи на день народження мене більше пряником не заманиш

Ми з чоловіком одружилися минулого літа, діток ще немає, але я зараз при надії якраз.

Ми живемо з чоловіком у райцентрі, батьки мої в іншій області, а мої свекри – не далеко в селі, за 15 кілометрів від нас. Ми дуже полюбляємо до них літом і восени їздити, повітрям на природі подихати, з саду-городу поживитися. Вони завжди запрошують, а ми і раді.

У моєї свекрухи у квітні день народження, якраз був минулого тижня. І вона, звичайно нас покликала. Ми приготували подарунок дуже хороший – новий велосипед, адже в селі це річ незамінна, мама чоловіка на ньому і на роботу їздить, і у справах різних, а старий у неї вже зовсім нікуди не годився. От ми і вирішили порадувати Надію Петрівну. І вона дійсно зраділа. Аж до сліз!

Але момент врученні подарунку іменинниці – це і було найприємніше за весь цей день.

Бо те, що так влаштувала свекрух на свій день народження, я навіть не знаю, якими словами назвати!

Ні, свекри мої – чудові привітні люди, стіл, пригощення – все на вищому рівні, як завжди, багато і смачно. Та все це було о 22 годині вечора, родинне застілля тобто.

Але що вона «організувала» перед тим! Цілісінький день, а ми приїхали о 9 ранку, як нас і попросили, ми всі – свекри, ми з чоловіком і ще мама свекрухи, яка живе з ними, перебирали в погребі картоплю для посадки!..

Ви тільки уявіть – ми навіть на обід не вилазили, свекруха піднялася, зробила бутерброди і спустила в льох разом з чаєм в термосом і чашками.

І тільки о 9-й вечора ми всі вилізли, помилися і сіли за стіл (Надія Петрівна піднялася на годину раніше, щоб накрити, у неї все заздалегідь було наготоване).

Якщо, чесно, мені після цілого дня в сирому напівтемному льосі шматок не ліз і ніякого апетиту не було, хоча все було смачно: картопля (на неї я найбільше дивитися не могла), карп запечений, стегенця фаршировані грибами, голубці, котлетки, салати…

Заріклася я, одним словом: більше до них навесні ні ногою, що завгодно буду вигадувати, але до свекрухи на день народження мене більше пряником не заманиш!

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, спеціально для Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page