fbpx
гороскоп
Оце вже не пощастило, самі співчуття. На 3 знаки зодіаку чекає на початку вересня великий конфлікт, оминути який навряд чи вдасться. Але астрологи дають надію 

Оце вже не пощастило, самі співчуття. На 3 знаки зодіаку чекає на початку вересня великий конфлікт, оминути який навряд чи вдасться – так розташувалися на вами зірки.

Але астрологи дають надію і корисні поради.

Овен

Терпінням ви не могли похвалитися ніколи, вересень його випробує. Якщо 2 вересня ви відчуєте, що у вас назрівають важливі розмови, опозиція Меркурія до Юпітера у вашому знаку м’яко нагадує вам про те, що потрібно поставити себе на чиєсь місце, перш ніж ви несвідомо проігноруєте їхню точку зору. Подумайте, перш ніж надто гостро реагувати. І це врятує витуацію.

Рак

На початку вересня ви будете у своїх почуттях, тому вам слід не поспішати, щоб оцінити те, що доводиться до вашої інформації. Немає необхідності мати всі відповіді одразу. Щось, що було приховано від вашої свідомості, цілком може вивести вас із зони комфорту, тому будьте ніжні із собою. Намагайтеся бути розбірливими у своїх професійних партнерствах та договірних угодах.

Козеріг

 Місяць у Терезах активує ваш 10-й будинок кар’єри. Це може значно підвищити продуктивність! Ваші досягнення здаються витонченими та легкими, але ви стурбовані бажанням знайти баланс та особисте задоволення.

Місяць увійде до Стрільця 3 вересня, активізуючи ваш сонний та духовний 12-й дім. Ви відчуєте себе неспокійно, близькі люди виводитимуть вас з рівноваги, але все, що вам справді потрібно зробити, так це обґрунтувати свої думки. Це легше сказати, ніж зробити, коли аналітичний Меркурій зіткнеться із надмірним Юпітером 2 вересня.

Вам дійсно доведеться докласти зусиль, щоб не втратити з друзів цінних для вас людей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.