fbpx

П’ять років тому, у 35-ть, я одружився з Маргаритою, яка була на 9 років за мене молодша. Вибачте, любі пані, але жіноча краса досить швидкоплинна. Не у всіх, звісно, але переважно. У вас з’являється потреба стежити за кожною деталлю зовнішності, аби добре зберігатися. Дивлячись на Риту, я був упевнений, що вона довго буде молодою й гарною. Я міг дати їй все: гарне житло, автомобіль, відпочинок за кордоном, гроші на шопінг і догляд за собою. Тоді я ще не знав, чому не можна одружуватися з такими панночками. Втомилася вона від помічниць і їжі з ресторанів, і вирішила відкрити свою справу! – Дай грошей, коханий!

П’ять років тому, у 35-ть, я одружився з Маргаритою, яка була на 9 років за мене молодша. Вибачте, любі пані, але жіноча краса досить швидкоплинна. Не у всіх, звісно, але переважно. У вас з’являється потреба стежити за кожною деталлю зовнішності, аби добре зберігатися.

Зараз вже й зовсім юні дівчата вже зациклені на догляді за собою. Дивлячись на Риту, я був упевнений, що вона довго буде молодою й гарною. Крім того, як мені здавалося, вона була ще такою чистою, адже в її житті ще не встигло взяти участь стільки чоловіків, як у жінок старших, з багатшим минулим.

Я міг дати їй все: гарне житло, автомобіль, відпочинок за кордоном, гроші на шопінг і догляд за собою. Тоді я ще не знав, чому не можна одружуватися з такими панночками.

Кілька років у нас і справді панувала повна гармонія у відносинах. Мої друзі жартували, що якою б гарною не була дружина, у чоловіка завжди знайдеться привід сходити «наліво». Але я їх ніколи не підтримував. Життя багатогранне, це зрозуміло. Однак у мене подібних потреб не виникало з такою дружиною.

Домашній побут обходив Маргариту стороною: по господарству їй допомагали прибиральниці. Готувати їй теж було не потрібно, адже є доставка, та й ресторани працюють допізна. Ми просто жили це життя і сповна ним насолоджувалися.

А потім Маргарита моя почала втомлюватися від усього цього. Вона захотіла самореалізуватися і відкрити свою справу. І їй для цього були потрібні час і гроші. Вона записалася на одні курси, потім на другі й треті. Переконала мене, що не хоче просто, без сенсу, марнувати це життя. Вона мала мотивацію почати робити щось своє. А що я міг відповісти на такі заяви?

Звичайно, я її підтримав. Та й гроші вона просила не те щоб якісь прямі величезні. Але їх треба було платити щомісяця, без затримок.

З того часу моя дружина часто пропадала на всіляких заняттях з просування свого інтернет-каналу, Інстаграма і тому подібного. У мене в підпорядкуванні було кілька дівчаток, які професійно займалися подібним, але їх послугами Рита відмовилася користуватися. Сказала, що вони мислять “шаблонно”.

Тоді я і почав підозрювати, що моя дружина просто знайшла якихось пройдисвітів. Але махнув на це рукою. Подумав, що їй потрібно самій помилитися, щоб потім робити якісь висновки.

Крім того, у нас на роботі також виникли певні проблеми. Нічого серйозного, але були проблеми з податковою, орендою приміщення. Словом, якийсь момент із дружиною я втратив. На жаль, адже міг би заощадити собі багато нервів та часу.

Якось одна з колежанок мені повідомила у випадковій розмові, що курси моєї дружини, виявляється, вже прикрили. Причому не щойно, а кілька місяців тому. Вони спробували змінити назву і продовжувати працювати далі, але там, мабуть, за них добре взялися і вони прикрилися зовсім.

Ось так новина, враховуючи те, що моя благовірна продовжувала «працювати» з тією конторою вже не один місяць. Як це так?

Найняв одного «чоловічка», щоб він показав мені листування Рити в соцмережах, сам питати в неї я нічого не хотів. Знаю, як реагують дівчата її віку на недовіру. Простіше, щоб таким займалися професіонали. І скоро правда випливла назовні.

Смішно, виявилося, я зовсім не знав своєї справжньої дружини. Хоча на початку наших стосунків готовий був присягнутися, що саме Маргарита кохала мене більше, ніж я її.

Виявилося, що моя дружина спілкується з одним іноземним чоловіком. Він же був її «коучем» з фінансового благополуччя. А заразом і для втіх. Цей тип пропонував своїм учням великі кошти, які можна було заробити, практично з нуля. Гроші, за його словами, є потужним магнітом і притягують до себе успіх, щастя та ще більше грошей.

Суть була в тому, аби щомісяця вливати у його «організацію» певні суми, а тобі потім повернеться назад удесятеро більше. Там ще багато було про мантри, медитації, чакри, рівні та інше.

Коли я прийшов до дружини зі стосом роздрукованих листівок, вона відреагувала дуже очікувано. Сльози, прохання, благання. Але коли побачила мій рішучий настрій, її поведінка змінилася. Виявилося, що вона, наївна і довірлива, вийшла заміж за першого зустрічного «гаманця». Старого і нецікавого. А їй хотілося такого, до кого б її щиро тягло, хто б виконав всі її мрії.

Я не був таким. От їй і довелося збрехати про курси, інакше б я не давав їй ніяких грошей, які вона потім перетворила б на справжні багатства.

Вона показала мені свою «карту бажань», яка, за її логікою, мала допомогти їй здобути щастя. Просто великий листок картону, на якому були наклеєні якісь картинки. Фотографія того самого іноземця, яхта, приватний літак, острів, прикраси, одягу і так далі. Це була її святиня, старанно захована від сторонніх очей.

Далі було розлучення, і я дуже радий тому, що мій юрист відстояв переважну частину моїх грошей і речей. У цей період я сильно переживав, перестав нормально їсти, спати.

Хотів знайти того товариша, але він видалив усі свої акаунти в соціальних мережах, тож його не могли знайти навіть самі його «послідовники», включаючи й Маргариту. Та згодом я став мудрішим: зробив потрібні висновки. Я зрозумів, чому не можна одружуватися з молодими панночками.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page