Почати давати тисяч по 10 гривень на місяць, як гадаєте? Ми з чоловіком заробляємо на двох приблизно 70 тисяч гривень, і це не дає спокою моїм найближчим рідним. Я все більше віддаляюся від рідних батьків і сестри з племінником, і мені дуже від цього сумно. Просто вони всі вважають, що ми маємо половину доходу їм віддавати, а не на відпочинки їздити. Мені 30 років, заміж вийшла у 19, у нас з Данилом підростають двоє дітей, Софійці 10 і Назарчику два роки. А ще у мене є молодша сестра, їй всього 23 роки, має дитину, але не має чоловіка. Люда живе з батьками, вони їй дуже допомагають і постійно опікуються сестрою і племінником. Батьки наші ще працюють, живуть не багато, хватає на мінімум. А мій чоловік добре заробляє, і я також, тому маємо десь тисяч 70 гривень на місяць спільного прибутку. Звичайно, ми гарно і дорого вдягаємося, я відвідую косметолога, у наших дітей няня і так далі. Їздимо відпочивати іноді, якісно харчуємося
Ми з чоловіком заробляємо на двох приблизно 70 тисяч гривень, і це не дає
Я мовчала за ті міхи картоплі Оксані і батькам її чоловіка. За все я мовчала, але коли свекруха почала ховати від нас яйця, бо все складала доні в місто, це вже мене заділо. То мої діти собі не мають права того яйця посмажити? Ми так важко з Іваном працюємо, а всі лаври Оксані перепадають. Свекруха, правда, нічого мені за ті яйця не відповіла. Вона ж думала я не знаю, що кури нормально в нас несуться. Я і Івану пожалілася. – Хай тільки Оксана в нас з’явиться, я їй все вискажу
Я мовчала за все: картоплю міхами, моркву, зелень, але коли дійшла черга до яєць
Євген увімкнув гучномовець і почав розмову з мамою. – Синок, як у вас справи? – Та все добре! А в тебе як? – І в мене все добре. Тільки такий дивний сон мені снився. Уявляєш, тато мені приснився. Ніби ми за столом сидимо, а він мені каже: “Нелю, я б так квашеної капусти з’їв”. Ось я тепер собі місця не знаходжу. Біжу в магазин і таки куплю я хоч і молодої, бо старої нема вже, і наквашу тої капусти. А ви з Надійкою прийдіть в неділю після церкви до мене і діда нашого згадаємо. – Що то буде за капуста в липні, одному Богу відомо. Мені до неї йти трохи лячно!
Мій чоловік коли дома, часто спілкується по телефону, особливо зі своїми родичами, на гучномовці.
Хоч додому не ходи, чесно вас кажу. Бо тещі в моєму домі ну вже дуже забагато. Так, я сам хотів, аби Вероніка вже вийшла на роботу, бо у нас великий кредит на нову машину з салону, та й живемо на оренді і мріємо про свою квартиру. Тому ми й покликали тещу з села, яка вже життя просиділа біля кізок і корівок, доглядати нашу річну донечку. Та я не думав що Марія Остапівна заполонить всю нашу двокімнатну квартиру, та ще й сестру буде щотижня запрошувати! Та не саму, а з 16-річною племінницею! Теща готує дуже смачно, але ми вже всі на пампухи перетворюємося. На комунальні ніхто й копійки не дасть, адже вона няня, бачте
Хоч додому не ходи, чесно вас кажу. Бо тещі в моєму домі ну вже
Полуницю дітям я купляла, але тихцем мила, щоб свекруха не бачила і несла до дітей в кімнату, щоб вони тихенько собі її поїли. Я навіть “квіточки” з полунички завертала в папірець і лише тоді викидала у смітник. Навіть не уявляю, що б я наслухалася, якщо б Віра Павлівна дізналася, що я таку “дорожінь” купую. Я не працюю, а сиджу у її сина на шиї. Але недавно, коли вже сезон закінчився, свекруха дала добро. “Можеш вже купляти! Полуниця вже без хімії і не за такі захмарні ціни!”
Навіть не уявляю, що б я наслухалася, якщо б Віра Павлівна дізналася, що я
Через затхлий запах я відкрила вікна, а потім таки відчинила шафу невістки і сина, звідки на мене викотився суцільний “тлумок”. Серед того одягу я побачила і брудні джинси, бо день перед тим була хляпа. Леся затяляпані штани просто засунула в шафу. Там же були і “не свіжі” шкарпетки. Ввечері, коли невістка прийшла з роботи я їй то все добро біля шафи показала і попросила перебрати. – В чому не ходиш – викинь, що брудне – кинь в пральку. Не руками ж переш! – Але Леся образилася на мене, бо я в її речах риюся
– Лесю, але ж в тебе шафа тріщить від того одягу! А ти далі
– Як ти смієш писати таке моєму чоловіку? Ти геть сором втратила? – Чоловіку? Денис ваш чоловік? – Ой, тільки не прикидайся, що ти цього не знала!, – сказала жінка по той бік слухавки, та я її не дослухала і вимкнула телефон. – Я така ж ошукана, як і ви, – про себе сказала я, а сльози так і линули з моїх очей. Звісно, ми з Денисом так більше й не бачилися, але його дружина вирішила не здаватися. Закінчилось все тим, що я змінила номер телефону. Ну вляпалася так вляпалася, по саме не хочу!
– Як ти смієш писати таке моєму чоловіку? Ти геть сором втратила? – Чоловіку?
Батьки відмовляли нас від свого будинку. – Христино, зрозумій правильно, свій дім вимагає дуже багато “уваги”. Ти ж знаєш, бо ми з батьком так все життя живемо. Тут як не вікна міняти, то стіна тріскає. А трава біля хати, ти ж розумієш, що її що два дні косити потрібно? – Я все прекрасно розумію, мамо, але в мене є чоловік, ми з ним разом впораємось. – В твоєму чоловіку й справа, – розводила руками мама і йшла в іншу кімнату. Вже п’ять років минуло з того часу, як ми купили будинок. Я дуже шкодую, що не послухалась батьків
Вже п’ять років минуло з того часу, як ми купили будинок. Я дуже шкодую,
Оксана щоразу намагається мене присоромити дешевими подарунками. – Ой, Іване, а що, меншої машинки в магазині не було? Не плач, доню, то не ти винна, що в ляльки ручка відлетіла, це така якість. Завтра підемо я тобі нормальну куплю, – і все в такому дусі. Я вже не раз виправдовувався, що не маю можливості на гарні подарунки, а вони мені тикають на те, що приїхав я до них на крутій автівці. Ніхто, в тому числі і сестра, не хочуть розуміти, що я плачу аліменти і сам не маю де жити
Сестра вимагає від мене таких же дорогих подарунків для її дітей, які вона свого
Дочка з трьома дітьми кожного дня до мене приходять на обід. Спершу я була рада, бо що мені того борщу зварити. Але дітвора і ковбаски хоче і печива. І ось останнім часом я помітила, що не витягую фінансово. Але дочка цього розуміти не хоче. – Що ти за бабуся, раз онуків в себе не хочеш приймати. – Але мені справді важко. Ось я і додумалася, або ж кредит брати, або ж у сина допомоги просити. Але Максим сказав, що копійки сестрі і її дітям не дасть, бо не достойна вона такої допомоги
В мене було два виходи, або ж кредит невеличкий взяти, або ж у сина

You cannot copy content of this page