Дочка з трьома дітьми кожного дня до мене приходять на обід. Спершу я була рада, бо що мені того борщу зварити. Але дітвора і ковбаски хоче і печива. І ось останнім часом я помітила, що не витягую фінансово. Але дочка цього розуміти не хоче. – Що ти за бабуся, раз онуків в себе не хочеш приймати. – Але мені справді важко. Ось я і додумалася, або ж кредит брати, або ж у сина допомоги просити. Але Максим сказав, що копійки сестрі і її дітям не дасть, бо не достойна вона такої допомоги
В мене було два виходи, або ж кредит невеличкий взяти, або ж у сина
Коли я наважилася їхати в Грецію на заробітки, син і дочка були вже дорослі, а між нами з Петром лишилася лиш давня дружба, якщо можна так сказати. Повернулася я через 12 років, у 59-ть, у рідний будинок, де Петро зробив файний ремонт. Кілька днів я просила Петра відвезти мене на нашій машині, яку він завдяки мені й купив, з нашого райцентру в Хмельницький по хорошу розсаду. Але чоловік щось весь час вигадував і відмовляв, мовляв, якісь у нього справи. Петро все говорив, що грошей у нас вистачає, все можемо собі купити, нащо гнутися на тому городі? Я поїхала одного ранку маршруткою. І між рядів базару помітила свого Петра, під ручку з паняночкою, вдвоє меншою від нього. А з ними дівчинка років 8-9, яка назвала Петра татом
Коли я наважилася їхати в Грецію на заробітки, син і дочка були вже дорослі,
Я чоловіку іноді жалілася, що кожні вихідні замість того, щоб трішки відпочити, я не знімала з себе фартушок. Та Володя мене розуміти не хотів, як і допомагати по кухні. Та часи змінилися, бабусі нашої з нами не має. І якось рік за роком, всі брати і сестри Володі поженили своїх дітей, тепер в них своя родина – свати, і до нас вони приїжджають не часто. Зі своїми рідними свекруха зустрічається в церкві. Ось тому тепер в нас вже не так шумно, але чоловіку це не підходить. – Це ти винна, що до нас ніхто не їде. Ти всіх порозганяла!
Вже який день чоловік винить мене у тому, що від нас віддалилася вся його
Від моєї куми Олі снігу в зимі не допросишся. Ось тому коли вона прийшла до нас з коробкою цукерок, я була приємно здивована. Сама Оля вчителька, певне, ще з останнього дзвоника не з’їли. Я ж хотіла з Ольгою і поласувати ними, зробивши каву, але вийшло так, що відкрили ми ці цукерки ввечері, ще й коли в нас світла не було. Я вам кажу, я таке пережила, що ворогу не побажаєш. Тепер не знаю, чи розказувати про ту “знахідку” кумі чи промовчати
Я вам кажу, я таке пережила, що ворогу не побажаєш. Тепер не знаю, чи
До річниці нашого з Павлом весілля я готувалася. Накупила різної смакоти до романтичної вечері, запалила пахучу і потріскуючу свічечку, а на край столу поставила коробочку з подарунком. Якогось сюрпризу я чекала і від чоловіка, і квіти, саме собою, я навіть вазу підготувала. Але Петро перевершив самого себе. Давно я так не лила сльози, як в цей вечір. А всьому виною, я вважаю, його донька від попереднього шлюбу – Уляна
До річниці нашого з Павлом весілля я готувалася. Накупила різної смакоти до романтичної вечері,
Свекруха, як тільки кабачки почалися, каже, що все-таки треба буде законсервувати пару банок. – Ну диви як Максим їх наминав! Значить любить! – Наминав, бо вибору не було. Не викидати ж. Але цього року нам кабачки не консервуйте і взагалі про це не думайте. – Свекруха якось так дивно на мене глянула, але промовчала. А недавно ми з сином в Карпати поїхали на тиждень. І уявіть собі, свекруха знала, що я їй ті кабачки осінню закатати не дозволю, вона купила ці, ще дорогі, і поки мене не було, законсервувала, увага – десять літрових банок
А я все думала, як маю приступити до розмови, щоб свекруха вже нарешті і
Розумієте, це вже ні в які ворота. У мене лиш два виходу: або якось доньку умовляти розлучатися, або їхати в іншу країну на заробітки і забути про них усіх. Справа в тому, що зять у нас сирота і він завжди, бачте хотів велику родину і неодмінно сина. А в них чотири донечки зараз. Прийшла вчора дочка моя з двома меншими до мене, та і повідомила, що вони знову дитя планують, адже Юрко дуже хоче хлопчика і не заспокоїться. А вона ж його ой як кохає
Добрий день усім! Хоче розповісти вам свою історію і почути якісь думки і поради,
Мій Вітя все життя на побігеньках біля мами, як і я. Ми і з городами допомагаємо і по хаті. Коли прийшов час і воду провели і пральку за свої гроші купили. І з ремонтами завжди допомагали, бо Вітя майстер. Свекруха сама завжди казала, що не уявляє свого життя без сина, що він її єдина надія та опора. Але коли прийшов час задуматись про спадщину, моя свекруха вирішила все організувати “справедливо”, бо ж в неї ще дві доні є, які її не кожного року з днем народження вітають
То як допомагати батькам, то Вітя, а як спадщину ділити, то на всіх дітей
Сваха мене відмовила до дітей в столицю їхати, хоч ми з чоловіком вже готувалися декілька днів. А в неділю рано, я вмикаю фейсбук, а мені попалася на очі пряма трансляція служби в церкві. І що ви собі думаєте, чуть не на самому переді красувалася моя сваха. Її, з червоним волоссям і кольоровим нарядам, важко з кимось переплутати. І лише все добре обдумавши я зрозуміла, в чому таки тут справа. Без ревності тут не обійшлося. Але хіба ж я винна, що її дочка більше любить мене, ніж рідну маму?
Сваха мене відмовила до дітей в столицю їхати, хоч ми з чоловіком вже готувалися
Днями таки мені син “приділив увагу”. Я ходила і світилася цілий вечір. Таки я ще дітям потрібна. А річ ось в чому. Десь мій син з онуками під нашим під’їздом знайшли шовковицю і вирішили вони “попастися”. Все закінчилося тим, що отримав він на улюбленій футболці дві чималенькі плями. А шовковиця, самі розумієте, дуже погано відпирається. Лариса, як я зрозуміла, хотіла відправити футболку у смітник, але Тарас вирішив спитати у мене поради, чи можна якось ці плями вивести
Я вже довгий час ходжу сама не своя. Рік тому не стало мого чоловіка.

You cannot copy content of this page