Цієї суботи свекруха мені в мийці взагалі цілу гору посуду лишила! І мій терпець урвався. Раніше ми жили окремо, але тепер в силу обставин довелося переїхати до свекрів. Раніше у мене з мамою Тараса були нормальні стосунки, з чоловіком взагалі чудові, але тепер я зовсім перестала розуміти чоловіка та свекруху. Все господарство по дому на мені: прибирання, обід, вечеря тощо. Терпець у мене урвався днями, коли свекруха залишала купу посуду в мийці. І взагалі я вже втомилася приходити додому після роботи і готувати вечерю на всіх з дня в день
Цієї суботи свекруха мені в мийці взагалі цілу гору посуду лишила! І мій терпець
Моя свекруха Олександра Леонідівна була 10 років на заробітках в Іспанії. Свекор жив у селі, працював на підробітках, доглядав господарство, чекав її повернення. І ось вона повернулася і не придумала нічого кращого, ніж змушувати нас кидати орендовану квартиру в місті і мені роботу, жити з ними і будувати ще один будинок за її гроші для себе на їхній ділянці. Мовляв, потім нам все залишиться. Свекруха сказала, що я думаю лиш про себе і кар’єру, що багато працюю, краще б натомість приїжджала допомагала в селі і дітей би привозила на свіже повітря. І взагалі, на думку Олександри Леонідівни, гроші ми з Олегом витрачаємо неправильно, треба будинок побудувати на їхній ділянці, переїхати жити в їхню чернігівську глушину
Моя свекруха Олександра Леонідівна була 10 років на заробітках. Свекор жив у селі, працював
Коли після весілля батьки Сергія сказали, що купили нам на подарунок квартиру, нашому щастю не було меж. Я цілу ніч не могла заснути, бо як мала дитина чекала того моменту, коли переступлю свій поріг. Але радість на моєю обличчі швидко змінилася на розчарування. Квартира була гарна і двокімнатна, але річ в тім, що вона двері в двері з квартирою мого свекра і свекрухи. “Сусіди продавали, і ми вирішили, що це ідеальний варіант для вас”
Коли після весілля батьки Сергія сказали, що купили нам на подарунок квартиру, нашому щастю
Увесь свій вчорашній вихідний я ліпила пиріжки і пекла пампушки до борщу. І що? Ми з чоловіком їх навіть не спробували! Бо все умняла за день його сімейка, бо всі ми живемо в його домі на одній площі, бо гроші від продажу будинку бабусі ми отримаємо лише за півроку. Але хіба так можна, людоньки добрі? Я сказала Миколі, що їстиму в кафе і мівіну, з мене досить
Увесь свій вчорашній вихідний я ліпила пиріжки і пекла пампушки до борщу. І що?
Попередня дружина мого чоловіка пішла до іншого, покинула Артема. Через якийсь час він зустрів мене. Ми побралися. Але тепер я “під лупою”  – постійним контролем і надзором зовиці Марини. “А він сам мен попросив!” – кинула мені в обличчя сестра Артема. Відтоді, як ми з Артемом офіційно стали чоловіком і дружиною, сестра мого чоловіка щодня надсилає мені повідомлення з запитаннями, де я, що роблю, з ким і так далі. На мене це давить, я починаю бентежитися, оскільки подібні повідомлення я отримую щодня або через день, щоб я не робила. Вона знає, коли я йду і коли приходжу, бо спостерігає у вічко вхідних дверей своєї квартири
Попередня дружина мого чоловіка пішла до іншого, покинула Артема. Через якийсь час він зустрів
Дружина лила сльози, замкнулася в собі, а мені стало лячно. Я не хотів, щоб моя сім’я розвалилася. Ми почали ходити до спеціаліста, якого Олі порекомендувала співробітниця. І ви знаєте, ця жінка зробила чудо. У всякому разі, я був щасливий, що моя дружина мене пробачила. А через рік Ольга ​​зізналася, що насправді нема про що хвилюватися, бо ми “квити”. Як я тепер маю з цим жити? Я такого від Ольги не очікував
Дружина пробачила мої походеньки “наліво” і все було добре до того часу, поки Ольга
Я вже не молода жінка, мені 52 роки. І у мене є молодший брат. Він розлучився, а сам приїхав жити до батьківського дому. У хаті я жила з батьками, доглянула їх. Будинок оформлений на мене. Я йому повинна квартиру. Я оплачую їжу на нас двох та комунальні. Він свою зарплату витрачає лише на себе. Допомоги – ніякої. Я все все сама. І прибирання. І прання. І їжа. І я працюю. Квартиру Грицьку збираюся купити. Не до кінця ще оформлений будинок, тому поки що призупинили пошук квартир. Але мене турбує інше – чи я можу вимагати з нього гроші за їжу та комунальні зараз-поки він живе зі мною? Я втомилася. Мені тяжко без батьків. Своєї родини я не маю. Я жила півроку сама і мені було легше
Я вже не молода жінка, мені 52 роки. І у мене є молодший брат.
З Матвієм ми живемо разом вже 6 років. Коли ще зустрічалися, він познайомив мене з мамою Тетяною Сергіївною. Тільки з мамою! І ще тоді я зрозуміла, що батько у їхній родині не мав ніякого значення. Його роль була – працювати і приносити гроші. Ми зі нею не спілкувалися, Матвій завжди їздив до мами без мене, бо вона його про це попросила. Матвій завжди на боці матері, у всьому. Слухати мою правду він відмовляється. Все почалося пів року тому, коли полинув на небеса свекор. Тетяна Сергіївна ніколи  не працювала, а тут залишилася без чоловіка. Має трьох синів. Усі живуть сім’ями. Спочатку, як лишилася сама, вона ночувала то в нас, то в інших синів. Працювати вона відмовляється хоче, щоб її утримували діти. Ми вирішили, що кожного місяця будемо їй даватиму певну суму
З Матвієм ми живемо разом вже 6 років. Коли ще зустрічалися, він познайомив мене
Мені 32 роки, з них я 14 у шлюбі і прислуговую рідні чоловіка. У нас з Іваном двоє дітей, будинок. Чоловік чудовий батько, відповідальний, здебільшого лагідний. Я працюю у нашій районній мерії, далеко не остання людина в місті, багато хто мене знає. Іван пнеться з усіх сил і старається бути для них хорошим і добрим у всьому. Всі свята, відпустки – разом з його родичами, братами, їхніми дружинами, дітьми, батьки, дядьки та тітки. Я на всіх готую. Ніколи і ніхто мене не питав, а що хочу я, може я втомилася, може мені потрібна допомога. Може, я хочу в Карпати тільки своєю родиною, без усієї юрби. До мене – жодної поваги з їхнього боку. Свекор заходить до будинку, коли заманеться, ніколи не попереджає і не роззувається
Мені 32 роки, з них я 14 у шлюбі і прислуговую рідні чоловіка. Заміж
Моя невістка завжди була палка до знижок, а днями Оля замовила чотири магнолії всього за чотириста гривень. Я невістці казала, що то якась афера і що не може такого бути, та хто мене слухав. І ось нині пішла Оля забирати посилку. Подивилася, ніби пошкоджень немає, то й пішла на радощах садити ту вигідну покупку. Я ж відразу тих “покупців” розкусила. Та невістка мені не вірить
Моя невістка завжди була палка до знижок, а днями Оля замовила чотири магнолії всього

You cannot copy content of this page