Дмитро отримав опіку над сином після розлучення. Однак він не міг добре піклуватися про нього, тому мені не залишалося нічого іншого, як взяти онука під своє крило. Але через кілька років я зрозуміла, що це була велика помилка. В суботу ми забігли на квартиру до Дмитра. Я відвела сина в бік, що Василько нічого не чув. Мені дуже шкода онука. В нього немає ні мами ні тата, а я вже не в тому віці, щоб його направити на правильний шлях
Мій син отримав опіку над сином після розлучення. Однак він не міг добре піклуватися
Ну може вже досить, га? Повертаюся вчора з роботи – мало того, що моя кухня вся в диму, бо матуся чоловіка, яка на кілька тижнів погостити приїхала, смажила-жарила цибульку-шкварки-котлетки-налиснички-печінковий тортик чи ще там щось, так і меблі у нас знову стоять так, як на її думку зручніш-гарніш-оптимальніш! 
Ну може вже досить, га? Повертаюся вчора з роботи – мало того, що моя
У нас з Арсеном через місяць призначено весілля, і його я кохаю, але все ж таки мабуть все скасую і  покину свого хлопця. Все через його матусю, бо я так жити, як вона хоче, не зможу. Мені вже зз роки і я маю власні погляди на сімейне життя і на життя в цілому. Світлана Володимирівна втручається в наші стосунки і ставить такі умови, що ми повинні неодмінно робити весілля за всіма гуцульськими традиціями, що я можу прийти в їхній будинок тільки після весілля. А ми хотіли просто розписатися і у вузькому колі друзів відзначити, бо грошей немає. Якось із нареченим десь залишалися з ночівлею, так його мати йому дзвонила і говорила, щоб ми в різних кімнатах жили
У нас з Арсеном через місяць призначено весілля, і його я кохаю, але все
Тарас зі своєю дівчиною зайшли в кімнату і світилися від щастя. Потримавши трішки інтригу, вони повідомили, що чекають дитину, тому найближчим часом організують скромне весілля. Мама від розчулення пустила сльозу, тато почав говорити, як він з онуком ходитиме на риболовлю, і лише я сиділа в куточку на дивані мовчки. Брат і тут мене випередив. Батьки не можуть ним налюбуватись, він же ідеальна дитина, не те, що я
Тарас зі своєю дівчиною зайшли в кімнату і світилися від щастя. Потримавши трішки інтригу,
Грошей в обох родинах було катма. Та що вони розуміють! Сама мама і сестри мої старші у бідності все життя скніють, крутяться на тих роботах, бо чоловіки їх покидали, або на дивані, як мій тато, валяються. А мені умову виставили – заміж не пускають! Мама сказала, що квартиру тільки акторам залишать, а мене викреслять з родини. Мені 26 років, Андрію – 58, і я вийду за нього на між наступного тижня, хай би що там моя рідня творила. Він мені вже купив квартиру, яку одразу оформив на мене, машину, ми пів світу обʼїздили за два роки стосунків. Мене з ним чекає геть інакше життя, діє у моїх бабусь, мами і сестер-невдах. Я хочу і вийду заміж за багатого
Та що вони розуміють! Сама мама і сестри мої старші у бідності все життя
Я поговорила з чоловіком і сказала, що мені дзвінки його мами в такій годині недовподоби! Олег став дзвонити трохи раніше і бажати свекрусі “добраніч” першим. Так Лідія Семенівна стала турбувати нас в одинадцятій годині, бо вона хоче старшому сину побажати приємних снів, а той, на диво, слухавки не бере, щоб мій Олег його розшукав! Я вже збагнула, що дружина його брата відключає телефон, ось і всі питання
Як відівчити  свекруху дзвонити нам щовечора о 22.00 і бажати добраніч? Скоро не витримаю..!
Коли я зрозуміла, що чекаю дитинку, мені було лише сімнадцять. Батьки хапалися за голови і пропонували, щоб я віддала маля їм на деякий час, щоб сама вчилася, але мені і в думці такого не було. До того ж, Михайло мене у всьому підтримував, хоча розумів, що для нас почнуться нелегкі часи. А день, коли Златка з’явилася на світ, я ніколи не забуду. І Михайло і моя мама так мріяли в той момент бути зі мною, але не вийшло
Коли я зрозуміла, що чекаю дитинку, мені було лише сімнадцять. Батьки хапалися за голови
Я не можу і ніколи не розкажу правду донечці, чому так і не вийшла заміж за її тата, хоча ми вже багато років разом і живемо під одним дахом. Я не готова зруйнувати її дитячі мрії та фантазії. Єдине скажу, коли Аделінка з’явилася на світ, я вперше бачила сльози Дмитра. Він тоді сказав те, що досі бринить в моїй голові
Я не можу і ніколи не розкажу правду донечці, чому так і не вийшла
Наші з мамою чоловіки працювали в іншому місті, а ми з мамою жили в нашому рідному, окремо одна від одної. У мене двоє діток – 5 і три рочки. З мамою ми часто бачились, зустрічалися, гуляли. Дітей на маму я не залишала, не просила її про допомогу. Я приходила і готувала їй їжу, приносила їжу з собою. Ми не приходили, не поїдали все та йшли. Ні! Навпаки – я куховарила на всіх. Без запрошення ми з дітьми до мами навіть не навідувалися. Закінчилася у чоловіків робота, повернулися вони додому. Але ми з чоловіком не змогли після розлуки бути разом. Вітя відвик, його все дратувало, діти його напружували. А житло було його. Зрештою, мені довелося забрати дітей і піти. А він продав квартиру переїхав у те місто, де працював, до своєї пасії
Наші з мамою чоловіки працювали в іншому місті, а ми з мамою жили в
Моя донька привела на знайомство горе зятя. Мало того що він майже на 20 років старший від доньки, так ще й застарілих цінностей. Цей Петро нам так не сподобався, що вже на першій зустрічі чоловік виставив його з хати. Більше трьох днів донька з нами не розмовляла. А ось нині єдине, що сказала, так це те, що ми маємо їй дати благословення на шлюб, бо в іншому випадку більше її не побачимо
Чесне слово, я думала, що так буває тільки в дешевих теле шоу в телевізорі,

You cannot copy content of this page