fbpx
життєві історії
Пам’ятаю, як йшли разом з тією однокласницею. Я запропонував провести її до таксі, але провів до ліжка спальні. Прокинувся вже вранці. Проблема в тому, що я одружений, є дитина. Коли був п’яним, про це чомусь не думав. Попив кави і пішов додому. Ще через кілька днів з моєю дружиною зв’язалася та сама однокласниця. Скинула їй фотки зі мною, короткі відео.

На цю зустріч випускників-однокласників я прийшов перше за останні 20 років.

Зустрів там ту однокласницю, з якою загравав у старших класах. Розійшлися ми не дуже добре і потім зовсім припинили спілкування.

І ось на останній зустрічі однокласників ми розговорилися. Спілкувалися дуже позитивно. Треба сказати, що роки її не зіпсували: прекрасна фігура, доглянута, мила. Мені навіть стало соромно за те, як ми розлучилися.

Зустріч однокласників перекочувала в кафе. Ми замовили трохи алкоголю. Я злегка “поплив”. А далі все – ніби на автопілоті. Пам’ятаю, як йшли разом з тією однокласницею. Я запропонував провести її до таксі, але провів до ліжка спальні. Прокинувся вже вранці.

Проблема в тому, що я одружений, є дитина. Коли був п’яним, про це чомусь не думав. Попив кави і пішов додому. Включив телефон. 12 пропущених, 5 смс, з десяток повідомлень в месенджері від дружини.

Прийшов додому, збрехав, що сиділи всю ніч суто чоловічою компанією і злегка перебрав. Дружина поображалася, але на наступний день відійшла.

Зате ще через кілька днів з моєю дружиною зв’язалася та сама однокласниця. Скинула їй фотки зі мною, короткі відео. Справжнісінька підстава…

Дружина психувала, кричала, перебила весь посуд. Ночувати довелося в одного з друзів.

Так одна помилка призвела до розлучення. Розлучення ми ще не оформлений офіційно, бо суд дав час “подумати” через дитину. Але з дружиною (або колишньою дружиною, не знаю, як правильно її зараз називати) уже не спілкуюся.

Сподіваюся, однокласниця задоволена тим, що зруйнувала моє життя…

Зарікся взагалі тепер ходити на такі зустрічі. А з випивкою зовсім зав’язав.

Передрук заборонено.

Фото ілюстративне, lisa

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!