fbpx

Перед іменинами чоловіка я склала список того, що хочу придбати до столу. Та свекруха знайшовши папірець, сказала, що я ніяка не господиня, що гостей потрібно приймати стравами приготованими власноруч, а не сушами і купленими сирами. – Щоб навіть не думала нічого викупляти, –  налаштувала вона чоловіка проти мене. І що ви думаєте. Наші друзі пригощались голубцями, пиріжками з м’ясом і домашнім бульйоном. Ось і пустила свекруху під свій дах

Моя свекруха ще та шалена бджілка. Кожного ранку встає о четвертій і гонить по хаті, тай ще й вистукує покришками на кухні, не даючи нікому довше поспати.

Зі своїм Олегом ми живемо у власному будинку на околиці міста.

Там з нами і живе моя свекруха. Від коли її чоловіка не стало, Олег забрав її до нас, щоб їй не було самотньо.

Відтоді наше життя сильно змінилось. Спочатку свекруха вимагала щоб ми купили їй курей, адже дітей потрібно годувати домашнім.

Згодом вмовила Олега на придбання поросяти. Напочатку свекруха робила все сама і нас навіть не чіпала з тою господаркою.

Та останнім часом, це її заняття просто не дає нам нормально жити. Встає вона рано в досвіду і починає товктися по кухні.

Та вже коли ми встаємо до сніданку, вона починає з нами сваритися, які ми гнилюхи, які ми нікудишні господарі. Що якби не вона, ми б давно вже пропали.

І такі проповіді ми слухаємо майже кожного ранку. А потім я заведена і з поганим настроєм іду на роботу. Та найгірше, що все це слухають наші діти, а чоловік не хоче сваритись з мамою і деколи говорить, що мені слід навіть з неї брати приклад.

Цими вихідними у чоловіка іменини, мали прийти наші друзі.

Я склала список меню на це свято, що я хочу придбати до столу. Та свекруха знайшовши цей папірець, сказала, що я ніяка не господиня, що гостей потрібно приймати стравами приготованими власноруч, а не сушами і купленими сирами.

– Щоб навіть не думала нічого викупляти, –  налаштувала вона чоловіка проти мене.

І що ви думаєте. Мої друзі пригощались голубцями, пиріжками з м’ясом і домашнім бульйоном.

Тепер я вже не почуваюсь господинею у власному домі. Пустивши колись свекруху в свій дім, навіть не могла і собі подумати, що вона так керуватиме моїм життям і моїми фінансами.

Та як мені тепер правильно вчинити щоб вказати свекрусі її місце?

Та переживаю, як на все це відреагує чоловік, який тепер біля мами почувається, як кіт в сметані, адже вона всі лаври на нього скидає. А ми з дітьми в її очах ледарі і нахлібники.

Що мені робити, порадьте люди добрі? Як жити далі в таких обставинах?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page