fbpx
життєві історії
Перед самим відходом, до Йосипа та Анни завітала сусідка, вона з’єднала два ліжка докупи, щоб старенькі змогли провести останні хвилини, тримаючись за руки. Вони відійшли у вічність напередодні Різдва, буквально через чотири години один за одним

Іноді життя пише сценарії, які набагато зворушливіші, ніж фільм відомих режисерів. Ця пара з маленького села Тернопільської  області прожила разом 64 роки. Вони пішли з життя в один день, лежачи на ліжках і тримаючись за руки.

88-річний Йосип та його дружина Анна, яка на три роки молодша за чоловіка, є прикладом того, що існує справжнє кохання, яке супроводжує нас як у здоров’ї, так і в хворобі. Хоча подружжя не мало дітей і декілька років тому за ними почали доглядати спеціально призначені для цього люди, це не послабило зв’язок, який існував між ними.

Перед самим відходом у той світ, до бабусі та дідуся завітала сусідка, вона з’єднала два ліжка докупи, щоб старенькі змогли провести останні хвилини, тримаючись за руки. Вони відійшли у вічність напередодні Різдва, буквально через чотири години один за одним.

“Протягом останніх кількох тижнів, коли Йосип уже не міг встати, ми з’єднали їхні ліжка”, – розповіла Галина Петрівна. “Вони буквально трималися за руки протягом останнього тижня свого життя”.

Спочатку відійшов Йосип, о 7-й ранку, а Анни не стало – об 11-й. Як сусіди, так і соціальні працівники, були глибоко вражені тим, наскільки Йосип і Анна були близькі – від початку до кінця.

“Це майже так, ніби вони вирішили, що якщо один піде, інший піде за ним. Ніби вони знали, що це відбудеться найближчим часом”, – додала інша сусідка.

Йосип був хорошим чоловіком. У них з Анною було велике господарство. Вони все життя жили душа в душу, і жодного разу чоловік не попрікнув дружину, що та так і не змогла подарувати йому спадкоємця.

Миру, мудрості та міцного здоров’я вам, дорогі читачі!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ludmilajablonska.blogspot

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook