fbpx
гороскоп
Передбачення для всієї України та українців на вихідні дні, від однієї з кращих тарологинь: хто в найбільшій небезпеці, та яку територію ми будемо скоро вітати з поверненням. “Ймовірність звільнення, за картами Таро – 99,9%!” Віримо, молимось, допомагаємо і чекаємо!

Передбачення для всієї України та українців на вихідні дні, від однієї з кращих тарологинь: хто в найбільшій небезпеці, та яку територію ми будемо скоро вітати з поверненням. “Ймовірність звільнення, за картами Таро – 99,9%!” Віримо, молимось, допомагаємо і чекаємо!

Новини не радісні, але все ж – надія є! Все буде Україна! З нами Бог, за нами Перемога!

Одна з кращих тарологинь України Людмила Хомутовська попередила українців, що цього тижня будуть максимально активні дії з нашої сторони, які приведуть до того, що деякі території ми заберемо назад від лап окупантів!

“Чогось такого “чорного”, як було минулого тижня, я не бачу. У четвер підніметься тема захисту, буде більш важкий день з прильотами. П’ятниця та субота обіцяють бути відносно хорошими, на що вказує “біла карта” — допомога вищих сил.

Наступний тиждень чекають приємні новини, які захоплюватимуть і підніматимуть дух.

Нехороші новини для Одеси — будуть прильоти і максимальна напруга, однак захист працюватиме. У Чернігова як завжди піднімається тема кордонів, біля них спостерігається активність. У Харкові відносна радість — ситуація змінилася, але не повністю. Прильоти будуть, загроза є, але не так важко і часто, як було. В області теж спостерігатиметься активність.

Житомир, увага! Можуть бути прильоти і велика небезпека для мирних  людей. Це саме стосується й області. Є ймовірність, що на цьому тижні можуть звільнити Херсон. Не одразу і не повністю, але 99,9% того, що наші зайдуть туди. Буде ще багато роботи, тому що це не робиться миттєво. Карти показують наш стабільний наступ”.

Для столиці України та всієї області, пояснила таролог, теж хороших новин немає. Із захистом буде все добре, але є нюанси, які передбачають загрозу прильотів.

“Тиші та спокою немає. Тиждень доволі напружений. Місто Запоріжжя чекають прильоти та інша активність, про яку я не буду говорити. Але наш рух по цій області починається, дай Боже. Для Миколаєва теж нехороші новини, будуть активні прильоти в цивільні об’єкти (житлові будинки і адміністративні будівлі).

В області трохи краще, ніж було, але тиші поки теж не спостерігається. Карти показують попередження: “Увага-увага! Небезпека з моря”. Для Сум випала карта “Страшний суд”, яка вказує на конкретну небезпеку з неба. Хмельницький очікують заплановані атаки, ймовірно, по якомусь важливому об’єкту”.

Нехай береже вас Господь!

Сили вам витримки та міцного здоров’ячка, дорогі мої українці!

Слава Богу! Слава Україні! Слава мужнім захисникам та захисницям!

Вистоїмо, бо українці!

Фото спеціально для ibilingua