fbpx
гороскоп
Переможниця “Битви екстрасенсів” повідомила, що трьом знакам Зодіаку у повню, 14 червня, буде непереливки: небезпека чатувати всюди

Переможниця “Битви екстрасенсів” повідомила, що трьом знакам Зодіаку у повню, 14 червня, буде непереливки: небезпека чатувати всюди

Три знаки зодіаку чекає небезпека в повню 14 червня: помилка може дорого коштувати.

Повня 14 червня 2022 року принесе небезпеку для трьох уродженців зодіакального кола – на них можуть чекати неприємності, які помітно зіпсують настрій. Варто проявити терпіння та уважність, щоб уникнути гіршого сценарію.

Обережними варто бути Овнам, Тельцям та Скорпіонам. За словами ясновидиці з Азербайджану, переможниці 21-го сезону “Битви екстрасенсів” на СТБ Жалі Алекперової, прийняття важливих рішень краще відкласти.

Овен

Уродженцям цього знаку потрібно утримуватися від спонтанних покупок – зірки не обіцяють нічого хорошого. Мало того, що Овни можуть залишитися без грошей, так і ще й не отримають бажаного. Їм варто добре обмірковувати всі свої кроки, щоб не потрапити у великі неприємності. І якщо з грошима будуть проблеми, то в особистому житті Овнів все складеться чудово – вони добре проведуть час зі своєю другою половинкою.

Телець

Тельці у повню 14 червня можуть зробити помилку, про яку дуже шкодуватимуть. Вони можуть зашкодити собі навіть у побуті, тому варто проявити обережність. Розсіяність на дорозі також не призведе ні до чого хорошого – небезпека може чекати будь-де. Тельцям потрібно взяти себе в руки, забути про емоції та приймати рішення, зваживши всі “за” та “проти”. Повня подарує їм натхнення, але ідеї потрібно правильно втілити в життя.

Скорпіон

Уродженцям цього знаку потрібно бути обережними з новими знайомствами, підвищений ризик того, що вони стануть жеpтвами обману або шахрайства. Скорпіонам найкраще провести цей день у колі людей, які їм близькі та уникати усіляких ризиків. Помилка, допущена у повню, може спричинити “чорну” смугу, яка затягнеться. Скорпіонам не можна сліпо довіряти людям, їх добротою можуть скористатися з корисливою метою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page