fbpx
життєві історії
Переїхала я недавно з донечкою з Одещини до мами на Прикарпаття. Чоловік захищає Україну, а нам там дуже тривожно. Але життя моєї мами мене просто підкосило й поставило в ступор! Як так можна! Мама в мене вже літня, бо народила мене в 38 рків, але це ж не виправдання! Багато знайомих сміються з моєї проблеми, вважаючи, що я придумала її на порожньому місці

Переїхала я недавно з донечкою з Одещини до мами на Прикарпаття. Чоловік захищає Україну, а нам там дуже тривожно. Але життя моєї мами мене просто підкосило й поставило в ступор! Як так можна!

До чого призводить постійний бардак у квартирі і як перемогти його поодинці, якщо родичі не допомагають із прибиранням? Саме про це редакція “Так просто!” пропонує поговорити сьогодні.

Мама в мене вже літня, бо народила мене в 38 рків, але це ж не виправдання!

Багато знайомих сміються з моєї проблеми, вважаючи, що я придумала її на порожньому місці. Втім, у тій ситуації, яка склалася, вони й проблеми особливо не бачать.

Мені ж просто неймовірно неприємно перебувати у маминому будинку, адже рівень чистоти в ньому мало не на нулі!

Вся справа в тому, що, скільки б я не прибирала з моменту, як ми приїхали два місяці тому, всі мої зусилля все одно зводяться нанівець. І жодна частота прибирання не допомагає виправити цю ситуацію.

Виявилося, що мама справжній Плюшкін.

Я змирилася з тим, що прибирання тепер повністю лежить на мені. Але віднедавна проводити його стало неможливо. Як тільки я збираюся позбутися непотрібного мотлоху, мама закочує сценеу. Зрештою, я просто здаюся, а будинок і далі заповнюється сміттям!

Я вже не знаю, що робити. Продовжувати жити у постійному безладді я не можу і не хочу, дочка теж постійно жаліється на бардак і неприємні запахи від бабусиного хламу,а переїхати поки що на оренду не маю можливості, а додому повертатися дуже лячно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page