fbpx
життєві історії
Переїхали ми до мами дружини у Трускавець. Одразу скажу – мені 34 роки, але служити я по здоров’ю не можу, хоч і хотів би. Та я не про це. Втомився почуватися зайвим. Моя теща – дуже владна жінка і має безмежну владу над усіма в родині. А нещодавно трапився випадок, який остаточно переповнив мою чашу терпіння

Допоможіть розібратися в ситуації з тещею! Переїхали ми до неї у Трускавець. Одразу скажу – мені 34 роки, але служити я по здоров’ю не можу, хоч і хотів би. Та я не про це.

Втомився почуватися зайвим. Моя теща – дуже владна жінка і має безмежну владу над усіма в родині. Це стосується не лише дочок, а й чоловіка, який все життя ходить перед нею стрункою. Причому жінка Галина Степанівна на вигляд маленька і тендітна, у житті не подумаєш.

Але вона такий майстерний маніпулятор, що й оком моргнути не встигнеш, як опинишся в її повному підпорядкуванні. В принципі, всю сім’ю дружини це влаштовує – теща вирішує всі питання, головне, їй не суперечити. Але я так не звик – батько виховав, що рішення приймає чоловік, і він бере на себе відповідальність за свою сім’ю.

І ось тепер , перебуваючи під одним дахом великого будинку, ми з тещею з’ясовуємо, хто головний у моїй родині.

Галина Степанівна править усіма в сім’ї – і намагається стати главою моєї. Так, звучить дуже дивно, але так воно і є. Причому ми з дружиною матеріально від її мами аж ніяк не залежимо, їм платимо за комунальні і купуємо продукти, але вона все одно вважає за право втручатися в наше життя.

Іноді мені навіть здається, що я взагалі зайвий, бо з будь-якого питання дружина біжить радитися до мами, а потім вже може розповісти мені.

А нещодавно трапився випадок, який остаточно переповнив мою чашу терпіння.

Влітку ми з дружиною планували поїхати до Європи та відкладали гроші на пристойний готель, який коштує дуже недешево. – біженцями ми їхати не збираємося. І буквально вчора дізнаюся, що дружина їде до санаторію в Грецію з МАМОЮ.

Тещі, бачите, потрібніше, тому що вона перехворіла і гостро потребує відпочинку біля моря. Я не стримався, може, і наговорив зайвого, але що це за справи такі? Мене що, взагалі в цій сім’ї вважають порожнім місцем, так виходить?

Цікаво, чи можна якось вирішити цю ситуацію мирним шляхом, не посварившись з дружиною, чи доведеться переходити до радикальних дій і зробити по-своєму – орендувати окреме житло, хоч дружина проти і сказала, що вони з дитиною від її батьків не переїдуть?

Втомився вже від цього протистояння.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.