fbpx
життєві історії
Переїхали ми з Бучі до батьків чоловіка на Закарпаття. Маємо дитину, донечку. І тут мій Гліб змінився так, що не упізнати. Його мати Тамара Петрівна та рідні для нього – все, вони святі, вони у всьому мають рацію, всі праві, лиш не я. Шлюб на межі, ще служити він зібрався. Гліб сказав, що якщо я так вчиню – це кінець

Переїхали ми з Бучі до батьків чоловіка на Закарпаття. Маємо дитину, донечку.

І тут мій Гліб змінився так, що не упізнати. Чоловік абсолютно, ні в яку не хоче до мене прислухатися, і все, що я роблю або кажу, для нього це погано.

Його мати Тамара Петрівна та рідні для нього – все, вони святі, вони у всьому мають рацію, всі праві, лиш не я. Він не може відстояти свої межі, заступитися за мене, сказати слово на захист.

Його рідні за спиною мене обговорюють і засуджують, і мені самій доводиться з ними розбиратися, а він каже, що це я якась не така, не так поводжусь.

Шлюб на межі розлучення. Я не хочу розлучатись, я хочу мати сім’ю, але як жити з таким чоловіком? Чи є вихід із цієї ситуації? Я почала молитися, просити Бога про допомогу. Якщо чоловік нас не захищатиме, то хто тоді? Все життя руйнується.

Його рідні не дають спокійного життя, все я їм не така, не так подивилася, не так відповіла, і обов’язково налаштують Гліба проти мене. Я втомилася від цього всього, але й дитину мені теж шкода, не хочу позбавляти Солю батька.

Свекруха втручається до нашого бюджету, до наших стосунків і особистого життя. Я не хочу так просто втратити сім’ю, невже немає виходу із цієї ситуації?

Допоможіть, дайте мені слушні поради, прошу. Може, хто стикався з таким. Я в тупику. А Гліб ще й зібрався й ти служити, як я тоді з ними сама?

Я сирота, своїх батьків немає, податися нікуди, хіба що біженкою з дитиною закордон. Але Гліб сказав, що якщо я так вчиню – це кінець.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.