fbpx

Перші дні 2023 року будуть фінансово тривожними для цих знаків Зодіаку: їм варто стежити за гаманцем. Підказки астрологів, як не потрапити в боргову яму – на вагу золота!

Перші дні 2023 року будуть фінансово тривожними для цих знаків Зодіаку: їм варто стежити за гаманцем. Підказки астрологів, як не потрапити в боргову яму – на вагу золота!

Цей початок року, швидше за все, буде неспокійним для цих знаків Зодіаку, і вони ризикують опинитися в мінусі з перших днів січня. Дійсно, вони не обминуть зіткнутися зі значними фінансовими труднощами. Недаремно перший повний місяць цього року відбудеться 7 січня 2023 року під знаком Раку, не забуваючи, що Марс ретроградний у Близнюках до 12 січня 2023 року. Рухи, які обов’язково вплинуть на ці астрологічні знаки.

Щоб зберегти своє фінансове становище, цим знакам Зодіаку на початку 2023 року не рекомендується робити великі інвестиції та великі покупки.

Які знаки зодіаку зіткнуться з фінансовими труднощами в перші дні 2023 року?

Уникати надмірних покупок у найближчі дні, справлятися з майбутньою інфляцією, роблячи значні заощадження, ось що рекомендується Близнюкам у перші дні січня 2023 року .

Поганий початок для знака Близнюків

Якщо новий рік дозволить почати стильно, це не стосується Близнюків, які побачать, як борги накопичаться в січні цього місяця. Делікатна фінансова ситуація, оскільки вони будуть в мінусі. Тому їм доведеться виконувати свої зобов’язання та якнайшвидше повернути позичені суми.

Крім того, до 22 січня 2023 року Уран ретроградний у Тельці, що негативно позначиться на фінансах цього знака зодіаку.

Тому це матиме наслідки для їхнього особистого життя. Дійсно, це повітряний знак можуть негативно реагувати або мати різкі слова на адресу оточуючих.

Його професійне життя також “отримає” після фінансових невдач. Дійсно, суперечки з колегами можуть спалахнути на його робочому місці, і його начальству не залишиться іншого виходу, як зробити йому догану.

Через ворожу реакцію його позицію можна поставити під серйозний сумнів. Ось чому йому доведеться відпускати щодня. Самотній він ризикує замкнутися в собі і втратити свою другу половинку.

У стосунках він може очікувати кілька зауважень, які не перестануть його дратувати. Таким чином, усі ці події змусять його провести самоаналіз, ставлячи правильні питання, а саме: хто він насправді і які його очікування.

Рак

Цей надчутливий знак Води також зазнає фінансових проблем у ці перші дні січня 2023 року.

Тому важливо, щоб він узяв на себе відповідальність, швидко погасивши свої борги. У перші 10 днів січня, тобто до ретроградного Марса в Близнюках, йому доведеться уникати великих покупок. Тому йому доведеться контролювати свої витрати, пропонуючи собі лише те, що йому потрібно, уникаючи надлишку.

Складання місячного бюджету буде пріоритетом, якщо він хоче уникнути фінансової кризи. Ця ситуація надзвичайно пов’язана з його професійним життям.

Дійсно, він отримає багато зауважень від більшості своїх начальників, які будуть розчаровані його ставленням. Тому йому доведеться працювати вдвічі більше, щоб переконати їх і повернути їхню довіру.

Як і у Близнюків, його професійне життя негативно вплине на його особисте життя. Самотній, йому буде важко знайти кохання, що призведе його до люті.

Як пара, він буде погано дивитися на свого партнера, і їхня пара раптово почне хитатися. Йому радять відпустити, а не відпустити свої сили в суперечках, які ні до чого не приведуть.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page