fbpx

Перший день весни 21 березня – гороскоп рівнодення для всіх знаків Зодіаку: для кого цей час найбільш сприятливий, а хто погано перенесе найближчі дні

Перший день весни 21 березня – гороскоп рівнодення для всіх знаків Зодіаку: для кого цей час найбільш сприятливий, а хто погано перенесе найближчі дні

Перший день весни – чарівна пора в астрології. Згідно з гороскопом, тоді починається новий астрологічний рік. Коли Сонце переходить у знак Овна, ми можемо почати все спочатку. Для кого цей час найбільш сприятливий, а хто погано перенесе найближчі дні? Перевірте пророцтво самі.

Гороскоп весняного рівнодення підкаже, на що варто звернути особливу увагу прямо зараз. Пророцтво для кожного знаку зодіаку показує, як на нього впливає поточний планетний порядок і що ми можемо зробити, щоб змусити його працювати на нашу користь. Дізнайтеся свій гороскоп і подивіться, якими будуть для вас найближчі дні.

Перший день весни 21 березня – гороскоп рівнодення для всіх знаків зодіаку

Перехід Сонця в Овні пов’язаний з молодиком в Овні 21 березня. Деякі знаки зодіаку зараз відчують величезний прилив сил і сподіваються на майбутнє. Інші, однак, втратять весь ентузіазм до життя. Вони можуть стати дратівливими, що призведе до фізичного нездужання.

Ось гороскоп для всіх знаків Зодіаку. Дізнайтеся, що написано для вас зараз.

Чого варто остерігатися найближчим часом? Перевірте свій гороскоп на початок весни.

Гороскоп на перший день весни – Овен

Овнів чекає перепад настрою. Одного разу вони по-дитячому зрадіють, а наступного – раптово впадуть у меланхолію. Це викличе розчарування, яке може змусити їх сперечатися з кимось. Астрологи рекомендують щоденні фізичні вправи на свіжому повітрі. Це допоможе Овнам зняти напругу і поліпшити настрій.

Гороскоп на перший день весни – Телець

Телець, завдяки Венері, почне думати переважно про кохання. Зараз вони можуть отримати багато повідомлень від близьких, але не знатимуть, як на них реагувати. Вони повинні дати собі кілька днів, перш ніж прийняти рішення про те, що вони хочуть робити. Інакше вони зроблять велику помилку.

Гороскоп на перший день весни – Близнюки

Близнюки зловлять когось на брехні або виявлять, що їх довго обманювали і використовували. Хтось тижнями грав з їхніми почуттями, не сприймаючи їхні обіцянки серйозно. Проковтнути цю гірку пілюлю буде непросто, але Близнюкам доведеться з нею впоратися. Інакше вони будуть сумувати цілий місяць.

Гороскоп на перший день весни – Рак

Раки не повинні нав’язувати себе тим, хто сам не проявляє ініціативи. Таким чином вони можуть тільки розчаруватися. Якщо інша людина не дає їм зрозуміти, що вони хочуть, щоб стосунки тривали, Ракам потрібно на деякий час відступити. Тільки так вони зможуть побачити, чи важливі вони для когось.

Гороскоп на перший день весни – Лев

Леви  тепер можуть змінити своє життя. Достатньо, щоб у перший день весни перестали скаржитися і поглянули на речі новим кутом зору. Оптимізм подіяє як заклинання, щоб у найближчі кілька місяців все склалося саме так, як того хотіли Леви. Настав час згадати про силу закону тяжіння.

Гороскоп на перший день весни – Діва

Дівам випаде шанс припинити конфлікт, який триває вже кілька тижнів. Між ними та іншою людиною виникне несподівана конфронтація. Це вирішить, чи будуть стосунки розірвані. Може виявитися, що обидві сторони хочуть зовсім іншого – хто один одному подобається, той один одному…

Гороскоп на перший день весни – Терези

Терези будуть діяти на протилежну стать як магніт. Вони помітно стануть красивішими, але серед їхніх шанувальників знайдеться той, хто… закохається в красу їхньої душі. Вони повинні дати цій людині шанс. У них будуть розмови з нею, які вони ніколи не забудуть. Це знайомство може закінчитися весільним килимом.

Гороскоп на перший день весни – Скорпіон

Скорпіонам варто зосередитися на всьому новому. Наступні кілька тижнів будуть для них часом, щоб знайти друзів і знайти натхнення. У одних є шанс отримати нову роботу, а в інших – партнера. Зациклюватися на минулому не варто, і найгіршим рішенням буде домовитися про побачення з колишнім. “Важливі лише ті дні, про які ми не знаємо” – таким тепер є девіз для зодіакального Скорпіона.

Гороскоп на перший день весни – Стрілець

У Стрільців буде настільки чудовий настрій, що вони повністю забудуть про всі свої колишні проблеми. Вони отримають волю до дії та відчують, як прокидаються після зими. Все, що вони хотіли зробити тижнями, тепер легко прийде до них – вони можуть надолужити за день. Найближчим часом також буде шанс здійснити свою найбільшу мрію.

Гороскоп на перший день весни – Козеріг

Козероги будуть відчувати фізичну слабкість, якщо їх будинок не очистити від пилу. Вони почнуть поводитися так, ніби у них алергія на бруд і безлад. Вони відновлять енергію для життя, коли організують свій простір. В іншому випадку вони можуть мати проблеми з диханням і стати схильними до простудних недуг.

Гороскоп на перший день весни – Водолій

Водолії стануть серйозними. Через кілька днів Плутон перейде в їхній знак після 15 років, проведених у сузір’ї Козерога. Що має щезнути зараз, а що має шанс відродитися? Такі запитання не дадуть Водоліям заснути. Деякі відносини доведеться закінчити раз і назавжди. Однак є одна, за яку вони вирішують боротися…

Гороскоп на перший день весни – Риби

Риби в останні кілька днів відчували падіння настрою без видимих ​​на те причин. Прийдешній час зробить все навпаки. У них з’явиться настрій на жарти, вони почнуть частіше розважатися і відчують, що приваблюють до себе хороших людей. Сезон Овнів виявиться для них приємним часом. Це принесе їм довгоочікувані зміни.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page