fbpx

Перший місяць року Водяного Кролика буде нас перевіряти й випробовувати. Астрологи розповіли, як треба поводитися у січні, щоб залучити більше успіху! Гороскоп на січень 2023 не варто ігнорувати

Гороскоп на січень 2023 не варто ігнорувати! Він кожному Знаку дає особливі поради.

Перший місяць нового року – час, коли ми сповнені амбіцій, бажань, оптимізму. Це добре, адже тільки з таким набором вдається зазвичай досягти нових висот у житті.

Астрологи розповіли, як треба поводитися у січні, щоб залучити більше успіху. Зараз дінаємося!

Овен

Овнам астрологи радять у січні 2023 діяти активніше, фортуна на вашому боці. Але на їхньому шляху можуть зустрічатися труднощі та не найприємніші люди, тому бажано користуватися чорною ниткою на зап’ясті – потужним оберегом від усіх проблем.

Овнам у січні-2023 знадобиться дисциплінованість, адже це буде ідеальний час для боротьби зі шкідливими звичками. Не зайвим буде й більше працювати, адже у січні є шанс подолати всі негаразди у бізнесі та стати багатшими.

Наприкінці місяця Овнів очікують приємні сюрпризи, причому відразу у всіх сферах життя.

Телець

Чакри людини на початку нового року завжди активніші і працюють краще, ніж зазвичай. Це пов’язано з гарним настроєм та аурою змін.

Тільці в січні-2023 відчують силу позитиву на собі. Це буде чудовий період для роботи, домашніх проектів, романтики. Вам важливо сфокусуватися на справах, які потребують термінового завершення, а також розпочати щось нове.

Січень нового року ніби створений для того, щоб зробити перший крок до мрії, особливо цього разу – коли три планети перестануть бути ретроградними, вони говорять Тельцям і людям інших Знаків: «Вперед, дійте».

Близнюки

У Близнюків спочатку буде багато складних ситуацій через ретроградний Меркурій, який пробуде в такому стані до 17 числа включно. У складних ситуаціях на роботі та в бізнесі астрологи радять Близнюкам сподіватися на шосте почуття, але робити це лише тоді, коли логічного рішення немає або знайти його не виходить.

Каталізатором проблем для народжених під цим Знаком людей стане поспіх. Потрібно залишатися розміреними та вдумливими – і так все буде гаразд і на своїх місцях.

Рак

Ракам через негативне становище планет на початку 2023 року може здатися, що все летить у прірву. Світ здасться їм сірим та похмурим, але це не так. Потрібно пережити цю постноворічну хандру, позбавившись жалю.

На озброєння Раки можуть взяти позитивні настанови. Ще краще якнайчастіше спілкуватися з людьми, які вміють знаходити у всьому, що відбувається, позитивні сторони. Думайте про перспективи, плануйте справи на майбутнє, мрійте! Крім того, це той час, коли можна витратити свій час на допомогу близьким та другій половинці.

Лев

Спочатку планети та зірки випробовуватимуть Левів на міцність, посилаючи їм різні випробування, але Леви з усім упораються. У них буде багато сил та енергії на подолання будь-яких перешкод.

У першій половині січня-2023 через слабкість ретро-Меркурія потрібно остерігатися шахраїв, особливо в розмовах по телефону та в інтернеті. Щоб захиститися від них, Левам варто скористатися так званим енергетичним щитом.

У любовній сфері січень стане часом перемог. Левам лише потрібно бути самими собою – цього достатньо для успіху в особистому житті.

Діва

Діви – це люди, яких досить легко вивести з себе, засмутити. Дівам необхідно навчитися цьому в першу чергу, тому що в січні їх можуть спіткати розчарування. Зазвичай, непроємність ховається там, де ми очікуємо побачити найменше.

Народженим під покровительством цього Знака варто пам’ятати, що проблеми часто приходять буквально звідки. Обережність та обачно стануть головними помічниками для Дів у січні року, що настав, особливо у сфері роботи та бізнесу.

Терези

Терезам варто в січні-2023 постаратися взяти своє життя під контроль, переставши звертати увагу на непрохані поради оточуючих. На жаль, буде багато охочих навчити Терезів життя, тому доведеться абстрагуватися від таких рекомендацій.

У представників цього Знака Зодіаку може виникнути гостра потреба у спілкуванні, отже краще ретельно вибирати своє оточення.

У любовній сфері Терезам везтиме, але лише у другій половині місяця. Щодо роботи, то поспішати з нею не варто. Потрібно добре відпочити.

Скорпіон

Скорпіонам варто виробити кілька звичок, які допоможуть зберегти сили та енергетику. У січні необхідно рухатися вперед, але обережно, без ризиків та необдуманих кроків. Астрологи рекомендують об’єктивно оцінювати всі свої можливості та не ризикувати.

Скорпіонам слід пам’ятати, що з усіх ресурсів час є найціннішим. Потрібно займатися роботою, а також якнайменше часу проводити за марними справами.

Січень – чудовий час для перегляду цінностей, постановки нових цілей.

Стрілець

Стрільці наприкінці 2022 року могли втратити впевненість у собі через наплив проблем. Січень – це час, який не прощає Стрільцям страхи та сумніви. Бездіяльність буде рівноцінна програшу, тому краще починати працювати і займатися справами якомога раніше, не чекаючи, поки «клюне смажений півень».

Січень для тебе – чудовий час для покупок, особливо друга його половина. Стрільці можуть побалувати себе чимось приємним – наприклад, новими речами чи гаджетами.

Козеріг

Козерогам у січні Всесвіт намагатиметься допомогти змінити своє життя. Якщо Козероги прагнуть якихось важливих та кардинальних змін, вони їх отримають, але треба набратися терпіння та не поспішати.

Представникам Знаку важливо навчитися помічати знаки Всесвіту, які допоможуть змінити життя на краще. Почати 2023 можна з викидання зайвого мотлоху, якщо звичайно Козероги не зробили цього заздалегідь – наприкінці грудня.

Січень – чудовий місяць для ремонту, переїзду, подорожей та зміни обстановки загалом.

Водолій

Водоліям потрібно бути гранично обережними у спілкуванні з людьми, оскільки в їхньому оточенні можуть з’являтися люди з поганою енергетикою. Вони наділятимуть Водоліїв сумнівами, страхами, що на початку року може спричинити невдачі.

Народжені під егідою Водолія люди можуть стати дуже вразливими ментально, тому бажано не слухати новини, не читати коментарі в інтернеті. Січень буде дуже добре присвятити турботі про своє здоров’я. Це важливий час для тих, хто хоче стати кращою версією себе та змінити настрій і своє життя на краще.

Риби

Початок року для Риб буде максимально вдалим часом. Наприклад, це буде позитивний період для позбавлення всього зайвого – наприклад, від шкідливих звичок, які заважають їм стати щасливими. Бажано більше присвячувати часу роботі та справам.

Однак Рибам треба пам’ятати, що будь-яка палиця має два кінці. Якщо багато працювати, не звертаючи уваги на близьких людей, це може стати причиною розладу, сварок та образ. Потрібно залишатися уважними до прохань родичів та другої половинки, адже саме вони – ваша підтримка і опора.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page