fbpx
гороскоп
Перший місяць зими може бути не веселим для цих 3 знаків Зодіаку: кому варто сховати кредитну картку, а хто зустрінеться зі страхом віч-на-віч!

Перший місяць зими може бути не веселим для цих 3 знаків Зодіаку: кому варто сховати кредитну картку, а хто зустрінеться зі страхом віч-на-віч!

І для трьох знаків зодіаку грудень 2022 року буде найгіршим місяцем, оскільки спонтанна, спрямована на свободу енергія початку святкового сезону (і, на більш космічному рівні, Стрільця) суперечить їхній вродженій поведінці.

Оскільки Сонце продовжує рухатися через мінливий вогняний знак Стрільця до 21 грудня, кожен буде заохочений досліджувати нові горизонти через знання, мудрість і обмін особистими істинами. Хоча цей сезон пропонує безліч пригод, мінливий характер Стрільців може зробити більшість починань досить швидкоплинними.

Сезон Стрільців — це насолода тим, що приносить кожна мить, незалежно від майбутніх наслідків, що є однією з головних причин, чому наступні три знаки можуть не оцінити зимовий настрій.

Сезон свят може бути не веселим і не яскравим для цих 3 знаків Зодіаку

Овен

Грудень — це встановлення кордонів, Овен, але таким чином, щоб зрештою дати вам більше свободи та простору для зростання. Хоча ваш планетарний правитель Марс завжди буде ретроградним, вас попросять подумати про те, як ви спілкуєтеся з іншими.

Якщо у ваших стосунках ще не встановлені чіткі межі, цей сезон – ідеальний час для цього. Хоча ви завжди прагнете дотягнутися до вас, близькі люди, які надто покладаються на вас, іноді можуть завдати більше шкоди, ніж користі.

Переконайтеся, що під час спілкування з людьми, яких ви любите цього місяця, ви не активуєте нездорову поведінку. Також слідкуйте за неправильним спілкуванням, будьте якомога чіткішими у тому, що ви говорите.

Однак ви будете неймовірно зосереджені та рішучі. Разом із відновленням зв’язку зі своїм вищим “я” ви омолодитеся оновленим почуттям надії та духовності. Ваші мрії будуть яскравими, і саме ваша інтуїція приведе вас до вашої долі. Знайдіть хвилинку, щоб поміркувати про свою душевну місію, а також про свою спадщину у світі.

На щастя, до кінця грудня ваша впевненість у собі та віра у своє майбутнє піднімуться. Однак перш ніж приступати до нових справ, перегляньте всі завдання, які ви не виконали, щоб швидко їх виконати. Як тільки 23 грудня настане молодик у Козерозі, космічна енергія допоможе вам закласти нові основи у вашій кар’єрі. Дійте повільно та впевнено – і пам’ятайте, що доля прихильна до сміливих.

Рак

Ви повинні будете зосередитися на своїй роботі, своїх звичках і рутині. Як знак зодіаку, яким керує Місяць, важливо дозволяти собі багато коливань і свободи у повсякденному житті, але також важливо дотримуватися певної структури. Хоча кожен день різний, ваші найменші ритуали – це те, що дозволяє вам працювати якнайкраще, тому, якщо вам потрібно додати більше дисципліни, зараз саме час це зробити.

Просто будьте гнучкі, оскільки деякі з ваших найбільш авантюрних і багатообіцяючих починань відбуватимуться в найбуденніші часи.

Грудень дасть вам у що повірити. Бо прямий Нептун не тільки відкриє нові двері можливостей, але й знову прикрасить вашу уяву кольором.

Якщо ви нехтували своїм здоров’ям і були перевантажені на робочому місці, частина вас може відчути потребу здатися та піти від усіх очікувань і хаосу. Те саме стосується тих із вас, хто шукає підтримки та духовних наставників, тож не соромтеся випробувати щастя.

З поштовхом Юпітера в Овні цього місяця ви почуватиметеся сильнішими та амбітнішими. Вірте у свої сили досягти того, що ви задумали. Ви повинні бути самим собі найбільшим союзником. З плином місяця ви більше зосереджуватиметеся на партнерстві, підвищуючи свої стандарти, дотримуючись реалістичних меж і керуючи очікуваннями інших. Переконайтеся, що ви дотримуєтеся тих самих стандартів, яких очікуєте від інших.

Скорпіон

Сховайте свою кредитну картку, Скорпіоне. Тому що всі знають, на що ви здатні, коли у вас є гроші на рахунку, і ця ризикована поведінка, як правило, зростає під час святкового сезону. Пам’ятайте, що цього року важливо бути розбірливими у своїх бажаннях подарунків. Вам потрібно буде трохи зберегти свої фінанси на найближчі дні.

Не забувайте про важливість консультації з професіоналом, коли справа доходить до питань про ваші фінанси чи ваше внутрішнє зцілення.

Мати когось, хто відповість на ваші запитання та допоможе в невизначені та нестабільні часи, стане неоціненною інвестицією у ваше майбутнє. Після Нового Місяця в Козерозі 23 грудня ви можете помітити значну зміну настрою, в якому ви відчуєте себе більш рішучим і серйозним.

Ваша чесність може змусити інших повірити, що ви занадто песимістичні. Звертайте увагу на свою інтонацію, коли говорите те, що відчуваєте.

Це також буде час для вас, щоб зарядити свої батареї. У цей час ви можете відчувати глибоку потребу в комфорті та усамітненні, оскільки даєте більше, ніж берете.

Можливо, ви схильні шукати випадкових стосунків, щоб заповнити порожнечу, яку ви відчуваєте щодо близькості, не стикаючись зі своїм страхом. Натомість вас заохочуватимуть використати енергію вашого бажання переосмислити свої емоційні межі та впустити в своє життя потрібних людей.

Нехай вам щастить! Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page