fbpx

Перший тиждень 2023 року приносить чудові новини для цих знаків Зодіаку: скористайтеся можливостями, які даються далеко не кожному!

Перший тиждень 2023 року приносить чудові новини для цих знаків Зодіаку: скористайтеся можливостями, які даються далеко не кожному!

Цей перший тиждень року сповнений космічних рухів, які приносять обнадійливі новини для деяких представників Зодіаку. Юпітер в Овні, Венера у Водолії, Сонце, Меркурій і Плутон у Козерозі та Повний місяць у Раку. Дізнайтеся, що приготували для вас зірки.

Астрологи назвали 4 представників дванадцяти знаків зодіаку, які отримають чудові новини протягом цього першого тижня січня. Дізнайтеся, чи належите ви до цього списку.

Які 4 найщасливіші знаки зодіаку цього першого тижня січня 2023 року?

Перший повний місяць року 6 січня, розташований у знаку Рак, є запрошенням вивільнити всі стримані емоції та позбутися всього, що громіздко.

Оскільки він утворює вигідний кут з Юпітером в Овні, цей місячний час також приваблює достаток і успіх. Тому це ідеальний час для досягнення успіху в бізнесі та зміцнення соціальних зв’язків.

Крім того, зв’язок між планетою експансії та амбітною енергією Овна робить людей більш позитивними, сміливими, рішучими та схильними розпочати нову главу у своєму житті.

Телець

Венера переходить у Водолій і потрапляє прямо у зону вашої кар’єри, цей рух робить вас магнетичними та ставить на вашому шляху людей, які хочуть простягнути руку та допомогти вам, щоб ви могли досягти своїх мрій на професійному рівні.

Останнім часом ви наполегливо працювали, тому настав час винагородити за ваші зусилля. Що стосується вашого особистого життя, повний місяць у Раку спонукає вас уважно слухати те, що вам говорять інші, спонукає вас більше говорити про свої емоції та висловлювати свої почуття.

Якщо ви зіткнулися з деякими складнощами щодо проєкту, не турбуйтеся про це, рано чи пізно ви отримаєте те, що хочете! Вам просто потрібно бути терплячим і вірити в себе.

Діва

Тиждень починається дуже добре для вас, дорогі представники знаку Діви. Крім того, ви один із знаків зодіаку, якому судилося чудово провести 2023 рік. Юпітер в Овні приносить вам цікаві фінансові новини, швидше за все, це нове джерело доходу, яке принесе вам дуже великі прибутки.

Крім того, незалежно від того, чи то на роботі, чи то у ваших соціальних стосунках, повний місяць у Раку створює іншу соціальну та енергійну атмосферу та змушує вас подвоїти зусилля, щоб рухатися вперед.

З Венерою у Водолії це не викликає у вас жодних проблем, навпаки, ви більш уважні до дрібниць, що полегшує вам завдання.

Зірки радять вам використовувати свої навички для вирішення будь-яких складних проблем, з якими ви стикаєтеся. Для цього вам просто потрібно покластися на свій особистий інстинкт.

Козоріг

Що стосується вас, любі вихідці з Козерога. Протягом цього першого тижня січня ви можете розраховувати на підтримку Сонця, Меркурія та Плутона. Перебуваючи у вашому земному знаку, це тріо передає вам свій позитивний вплив, особливо на професійному рівні.

Планети запрошують вас спланувати своє майбутнє та надають вам засоби для стрімкого зростання вашого доходу.

Дійсно, після незабутніх вихідних пригоди ще не закінчилися. Ваше повернення може збігатися з довгоочікуваним підвищенням або підвищенням по службі.

Крім того, з Венерою, яка знаходиться в знаку Водолія, є багато фінансових можливостей, тому спробуйте скористатися тими, які вас цікавлять.

З боку серця все буде добре: романтика, любов і співучасть будуть у програмі в цей період.

Водолій

Богиня кохання Венера прибуває у ваше сузір’я, цей прекрасний любовний вплив приносить вам несподівані новини на сентиментальному рівні.

Якщо ви самотні, можливо, настав час зустріти свою половинку. Крім того, протягом цього тижня ніхто не зможе встояти перед вашою силою зачаровування.

Якщо ви займаєтесь бізнесом, Юпітер в Овні принесе вам удачу та успіх. Тож зараз ідеальний час, щоб почати нові проєкти та присвятити їм свій час.

Однак повний місяць у Раку проливає світло на шкідливі звички, від яких потрібно якнайшвидше відмовитися, і спонукає вас прийняти новий розпорядок дня та активно розвивати своє фізичне, розумове та емоційне благополуччя.

Ідеальна програма, щоб розпочати новий рік правильно, що ви скажете?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page