fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Україна
Пес дві доби прикривав собою поранену подругу під колесами потягів, що їхали (відео)

Неймовірна історія сталася біля села Цеглівка Ужгородського району на Закарпатті. Два дні поспіль пес оберігав і захищав свою подругу, травмовану на залізничних шляхах.

“Кілька спроб прибрати тварину з рейок виявилися марними, оскільки пес усіляко захищав її від нас. Однієї миті я побачив, що насувається потяг. Почувши сигнал машиніста, кобель підійшов до самки, притулився і ліг поруч з нею. Обидві тварини опустили голови, притиснули їх до землі і потяг проїхав! Він грів її, щоб вона не замерзла, і піддавав себе небезпеці щоразу”, – пише користувач Facebook Деним Малафєєв.

Зрештою, собакам, які мають переломи, удари і гематоми, надали медичну допомогу і навіть знайшли їхніх господарів. Звуть собачок Панда, а його подругу – Люсі.

Читайте також: КИЯНКА ЗАГИНУЛА В СТРАШНІЙ ДТП, ПОВЕРТАЮЧИСЬ З БУКОВЕЛЯ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook