fbpx
гороскоп
Під цими знаками Зодіаку народжуються писані красуні – очей не відвести! Представниці 5-ти зодіакальних знаків вже з раннього віку тримають у полоні чоловіків, а інші панянки, яким не так пощастило, краються від заздрощів. Навіть в городі в селі вміють виглядати ефектно!

Астроексперти визначили, що саме під цими знаками Зодіаку народжуються писані красуні – очей не відвести!

Представниці 5-ти зодіакальних знаків вже з раннього віку тримають у полоні чоловіків, а інші панянки, яким не так пощастило, краються від заздрощів – їм би теж хотілосчя мати таку владу над сильною статтю!

Отже, ці красуні звикли купатися в чоловічій увазі і підкоряти одним поглядом.

Левиці

У представниць цього царського і вогняного знаку Зодіаку зазвичай дуже гарні очі та волосся. Вони мають яскраві обличчя з привабливими рисами, які запам’ятовуються.

Жінки-Леви життєрадісні. розумні та дуже харизматичні – це їхні козирі. Вони вміють опинитися в центрі уваги та зачарувати оточуючих чоловіків з першого погляду.

Овни

Факт:серед панянок-Овнів багато моделей та актрис. У них так зовнішність, що дуже запам’ятовується і впадає у вічі.

Цікаво, що ці леді часто мають чоловічі риси, але при цьому виглядають оригінально, красиво і своєрідно.

Тельці

Експерти із астрології відзначили, що жінки-Тельці просто приголомшливо виглядають у кадрі, об’єктиві, камері. Вони володіють неймовірною посмішкою і карколомною харизмою.

Представниці цього знаку Зодіаку завжди стильно та модно одягаються – їхні образи виходять незабутніми, вони всюди звертають на себе увагу, навіть в городі в селі вміють виглядати ефектно!

Діви

Ту поза конкуренцією. Жінки-Діви зазвичай можуть похвалитися розкішною поставою і фігурою, у них зазвичай великі очі та ідеальний профіль.

Від Дів важко відвести очі, у щоб вони не були одігнені. І навіть ненафарбовані вони вражають своєю природньою красою, яку подарував їм Всесвіт.

Риби

У Риб чудова осанка, причому вона – подарунок природи. Цим щасливицям не потрібно працювати до поту у спортивному залі, щоби виглядати на мільйон.

Риби-пані дуже витончені, мініатюрні та гнучкі. Володарки дивовижного шарму, які не докладують зусиль, аби привернути до себе увагу.

Серед красунь-Риб. як свідчить історія, багато танцівниць і гімнасток, які вражають своєю пластичністю і грацією.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page