fbpx
гороскоп
Під впливом ретроградного Меркурія ці два знаки зодіаку мають великі шанси розбагатіти вже у вересні. Це станеться, лише якщо вони зроблять одну річ

Людям під цими знаками зодіаку найближчим часом варто бути насторожі. Несподівано вони знайдуть свій шанс збагатитися.

Під впливом ретроградного Меркурія ці два знаки зодіаку мають великі шанси розбагатіти вже у вересні. Це станеться, лише якщо вони зроблять одну річ.

Ретроградний Меркурій – вересень 2022 року

Ретроградний Меркурій у вересні 2022 року ускладнить наше повсякденне життя. Виникатимуть проблеми зі спілкуванням, і в результаті багато людей потраплять у любовні проблеми. Явище, яке відбудеться на тлі сузір’їв Діви і Терезів , однак може допомогти цим знакам зодіаку залучити гроші. Однак вони повинні пам’ятати, що протягом наступних кількох тижнів утримуються від офіційної співпраці з будь-ким.

Люди під знаком Діви і Терезів можуть отримати шанс змінити свою долю в найближчі кілька тижнів. Ретроградний Меркурій змусить їх відчути втому від свого дотеперішнього життя і почне мріяти про зміни. Під впливом цього астрологічного явища вони набагато більше, ніж інші знаки зодіаку, захочуть вирватися зі свого становища. Вони можуть висловлювати переконання, що довго стоять на місці і не мають можливості розвиватися.

Повернення до невирішених питань в емоційній сфері буде для них не дуже приємним. Вони посилять враження, що в їхньому житті вже давно нічого не змінилося. Вони можуть мріяти зробити щось дивне. Їм доведеться відкласти свої обов’язки і присвятити себе одному зі своїх захоплень.

Саме тоді, коли вони це зроблять і на час забудуть про свої обов’язки, вони несподівано отримають пропозицію, яка здійснить їхні мрії. Вони відчують, що на них діє закон тяжіння – у них з’явиться шанс зробити те, що принесе їм багато радості і задоволення. Яку б роботу вони не вибрали, вона принесе їм величезні прибутки протягом кількох місяців. Це станеться за однієї умови – вони не повинні підписувати жодних контрактів до середини жовтня. Інакше вони безповоротно втратять свій шанс.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page