fbpx

Підказка на майбутнє: тижневий гороскоп на 10-16 жовтня 2022 року сповіщає про важливі рішення в нашому любовному житті. Ось поради астрологів, до яких варто прислухатися!

Тижневий гороскоп на 10-16 жовтня 2022 року сповіщає про важливі рішення в нашому любовному житті. Ось поради астрологів, до яких варто прислухатися!

Цей тиждень принесе нам прорив у нашому любовному житті. Астрологи: “Час пропозицій”

Гороскоп на найближчий тиждень вказує на те, що зараз нам доведеться приймати важливі рішення. Якщо ми довго чекали зміни у своєму любовному житті, то зараз вони відбудуться.

Під впливом Сонця і Венери ми зосередимося в Терезах на любовних питаннях.

Гороскоп на тиждень на 10-16 жовтня 2022 року

Найближчі дні будуть належати закоханим. Домінуюча дія зодіакальних Терезів виведе на перший план близькі стосунки. Це найкращий час для прийняття рішень щодо майбутнього. Зараз багато людей вирішують запропонувати комусь стосунки або шлюб.

Однак не всім так пощастить.

Тижневий гороскоп на 10-16 жовтня 2022 року сповіщає про важливі рішення в нашому любовному житті. Ось поради астрологів:

1. Роз’яснення неясностей

Якщо ми тривалий час перебували в ситуації, яку нам було важко зрозуміти, найближчим часом ми дізнаємося правду. У деяких випадках це може означати отримання зізнання в коханні або пропозиції спільного майбутнього. Однак може статися і так, що людина, яка нам не байдужа, вирішить раз і назавжди позбавити нас надії.

2. Можливість створення договору

Астрологи застерігають не робити припущень щодо майбутнього тижня. Це може виявитися серйозною помилкою, оскільки наші очікування затьмарять нашу реальність. Замість того, щоб жити в ілюзіях, тепер ми повинні бути відкритими до всього, що може статися. Наразі ми з’ясуємо, які сценарії здійсненні, а які спочатку були недосяжними або базувалися на брехні. Це буде важлива підказка на майбутнє. Однак багато залежить від нашої здатності вести розмову врівноважено.

3. Перебільшена емоційність

Найближчим часом ми почнемо відчувати емоції сильніше, ніж зазвичай. Для закоханих, які щасливі один з одним, це не буде проблемою. Однак ті, хто зіткнеться з труднощами в найближчі дні, можуть стати самочутливими і сприймати свою поведінку занадто особисто.

Не варто цього робити. Таким чином ми втратимо контакт із важливою людиною, а через відсутність дистанції до ситуації можемо спалити за собою мости.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page