fbpx
гороскоп
Підказки Таро стануть у нагоді кожному! Гороскоп на четвер 24 листопада-2022 за картами Таро для всіх знаків Зодіаку розповідає цікаве, дає життєво необхідні рекомендації, радує і насторожує. 24 листопада ви можете отримати нагороду за чудово виконану роботу або нову привабливу пропозицію, яка обіцяє гарні гроші. Близнюки – Туз Кубків, найкраща романтична карта колоди! Водолій – Фінал життя

Підказки Таро стануть у нагоді кожному! Гороскоп на четвер 24 листопада 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку розповідає цікаве, дає життєво необхідні рекомендації, радує і насторожує водночас.

Головне – у кожного з нас є можливість обирати шлях і дослухатися рекомендацій астроекспертів.

Овен – Правосуддя

Завтра Таро обіцяють вам день, присвячений встановленню справедливості, рівноваги, визначенню, хто має рацію, хто винен.

Ви можете взяти на себе роль неупередженого суворого судді, який, зваживши все “pro” та “contra”, виносить свій вердикт. Карта вказує на активні дії у цьому напрямку.

Ще одне її значення – реалізація закону причин та наслідків, або закону карми. Можливо, цього дня ви зрозумієте, як він працює, на власному досвіді.

Телець – Трійка Денаріїв

24 листопада ви можете отримати нагороду за чудово виконану роботу або нову привабливу пропозицію, яка обіцяє гарні гроші.

На карті зображено працівника (художника), який виконав завдання замовників (священиків). Цей день обіцяє визнання професійних заслуг чи отримання задоволення від своєї праці, набуття майстерності, а також духовне вдосконалення (символом цього є собор, в інтер’єрі якого відбувається дія).

Близнюки – Туз Кубків

Вам випала найкраща романтична карта колоди! Цей день буде наповнений почуттями та емоціями, прекрасними переживаннями та радістю. Туз символізує допомогу самого Неба у цьому.

Сьогодні може народитися нове кохання або колишні відносини кардинально перевтілюються. Зверніть увагу на зображення. Воно несе християнський зміст. Кубок – це чаша з червоним, а стрічка у дзьобі голуба – причастя.

Рак – Лицар Денаріїв

Вершник символізує практичну, надійну і консервативну людину, яка повільно, але вірно йде до своєї мети – матеріального процвітання. Умиротворений краєвид вказує на те, що ситуація складається вкрай сприятливо.

Завтра ви зможете побачити прямий шлях до покращення свого добробуту. Це може бути новий проект, пропозиція прибуткового місця роботи або ще щось.

Лев – Верховна Жриця

Друга назва цієї карти – “Папеса”, тобто Папа Римський жіночого роду. Вона символізує найвище духовне знання, прозріння, спалахи інтуїтивного осяяння.

Завтра ви можете отримати відповіді на найскладніші питання свого життя, якщо накажете розуму замовкнути на якийсь час і прислухаєтеся до внутрішнього голосу.

Друге значення карти – приховані обставини, які можуть істотно впливати на перебіг процесу. А от приємні вони чи ні – визначати вам.

Діва – Колесо Фортуни

Вам випала карта удачі та неймовірного везіння! Сьогодні мінлива Фортуна буде на вашому боці. Що б ви не робили, все виходитиме дуже позитивно і обов’язково на вашу користь.

Постарайтеся вирішити якнайбільше питань, згладити конфлікти і навіть зіграти в лотерею. Це ваш день!

Але пам’ятайте: колесо не зупиняється ні на мить. Дійте, поки ви нагорі.

Терези – Місяць

Ця карта має два основні значення. Перше вказує на ілюзію та обман. При місячному світлі, в напівтемряві, свідомість малює примар, тіні лякають, і страх наповнює серце. Рекомендація Таро – не вірити нікому і нічому, і не робити важливих кроків.

Друге значення – прямо протилежне. На другому плані карти – дорога, освітлена місяцем, дві вежі та дві тварини – собака та вовк. Це свідчення про те, що внутрішнє знання, інтуїція підкажуть тобі правильний шлях.

Скорпіон – Колісниця

Це чудова карта руху до успіху та авторитету! Зверніть увагу: акцент у ній робиться не на швидкість руху, а на цінний вантаж, який знаходиться у колісниці.

Сьогодні вам можуть довірити важливий скарб, визнавши вашу надійність, професіоналізм та вміння діяти у непередбачених ситуаціях. Голову візника вінчає зірка – вказівка ​​на благословення згори. Так само можуть бути благословенні і ваші зусилля й дії.

Стрілець – Блазень

Не звертайте уваги на назву картки. Це лише данина традиції. Насправді “Блазень” – найсильніша за своїм потенціалом карта колоди. На ній зображений мандрівник, що вирушає в дорогу – з відкритою душею, з добрими намірами, з багажем досвіду та вірою у свої сили. Його мета – гірські вершини – дуже далека, але він обов’язково досягне її.

Завтра Таро обіцяють вам початок нового шляху у прямому чи переносному значенні, який неодмінно приведе до успіху.

Козеріг – Двійка Денаріїв

Схоже, у четвер  вам доведеться не раз перемикатися з одного завдання на інше, з одного виду діяльності на інше. Це “жонглювання” може здатися стомлюючим, але все-таки постарайтеся виявити терпіння та гнучкість.

Все, чим ви займаєтеся завтра, можна розглядати як насіння ваших майбутніх перемог. Вам можуть надходити пропозиції. Не ігноруйте жодну, розглядайте все та приймайте рішення. Але на карті не дарма є знак нескінченності: всі зміни та перетворення – вічні. Не забувайте про це.

Водолій – Фінал життя

Не бійтеся. Ця карта – не про кінець в прямому сенсі. Вона – про “фінал” того, що заважає вам рухатися вперед. У четвер 24 листопада Таро рекомендують вам зайнятися “генеральним прибиранням”.

Викиньте зі свого життя старий мотлох, старих друзів, які тягнуть вас на дно і в залежності, старі штампи та кліше, які більше не мають нічого спільного з реальністю.

День може бути досить непростим, але, виконавши це завдання, ви забезпечите собі швидкі позитивні зміни!

Риби – Вежа

Ця карта – теж про зміни, але, на відміну від карти “Фінал життя”, тут йдеться про зміни, які відбуваються без вашого відома і всупереч вашому бажанню.

Події можуть розвиватися дуже швидко, ви можете втратити щось дуже дороге для себе. І все-таки ці зміни – на краще. Насправді це процес очищення простору вашого життя для чогось нового. Коли є бажання збудувати новий будинок, часто потрібно спочатку знести старий.

Миру й вдалого дня всім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.