fbpx
гороскоп
Підпускати до себе цих жіночок – собі шкодити, сто разів подумайте перед цим! Представниці цих трьох знаків зодіаку – справжні підступні відьмочки, яким ні за яких умов немає віри

Астрологи склали Топ-3 найпідступніших жінок з гороскопу.

Підпускати до себе цих жіночок – собі шкодити, сто разів подумайте перед цим! Представниці цих трьох знаків зодіаку – справжні підступні відьмочки, яким ні за яких умов немає віри.

Скорпіон

Друга натура цих осінніх жінок-Скорпіонів – підступність. Ви ніколи не дізнаєтеся, чого очікувати від Скорпіонів під час конфлікту чи в якійсь екстреній ситуації.

Жінка-скорпіон не замислюючись “підставить” вас або покине заради вигіднішоє партії.

Стрілець

Ой, як же жінки-Стрільці вміють втиратися в довіру! Які вони привітні, балакучі! А за цією ширмою – віроломство і інтриги, хитрощі і вигода.

Якщо вони замислили комусь зробити капость, то неодмінно це втілять у життя, будьте з ними обережні!

Риби

Риби-панянки надзвичайно двуличні, хитрі, мстиві та не нехтують брехнею. Коли жінка-Риба дивиться вам у вічі і посміхається, в цей час у неї в думках вже готовий підступний план, як обставити вас із мінімальною шкодою для себе.

Поруч із ними слід завжди бути напоготові і точно не варто не підпускати Риб до себе надто близько – самі ж пожалкуєте не раз.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.