fbpx
гороскоп
Підвищення на роботі та пристойна зарплатня: трьом знакам Зодіаку вересень подарує неймовірне везіння. Удача супроводжуватиме у всіх починаннях!

Підвищення на роботі та пристойна зарплатня: трьом знакам Зодіаку вересень подарує неймовірне везіння. Удача супроводжуватиме у всіх починаннях!

Їхньому щастю не буде меж!

Вересень стане новою сторінкою для трьох знаків Зодіаку. Вони отримають похвалу на роботі та підвищення від керівництва. Для Скорпіонів, Тельців та Риб осінь принесе успіх у нових починаннях.

Скорпіон

У вересні ви зіштовхнетесь із ризиковими справами, однак кінцевий результат принесе вам славу та чималі гроші. Середина – кінець осіннього сезону принесуть Скорпіонам бажане підвищення. Вам запропонують новий проєкт чи незнайоме заняття на роботі у жовтні – листопаді, краще не відмовляйтесь.

Телець

Творчий Телець нарешті опиниться на кар’єрній вершині. Він зможе подолати всі перешкоди на шляху та подружиться з заздрісними колегами. Тельцям не варто закриватися в собі та почати довіряти людям, адже ті запропонують цікаву ідею, втілення якої виявиться ключем до визнання та збагачення.

Риби

Для Риб вересень буде плодючим та активним у плані кар’єри. Чим більше Риби потрудяться восени, тим легше буде витрачати кошти взимку. Ви не лише отримаєте премію, але й зможете завдяки підвищенню вирости в очах своєї коханої людини. Ймовірно, зможете перейти на більш престижніше місце роботи.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua