fbpx
життєві історії
Після довгих спроб Зоряна вирішила, що найкращими ліками для чоловіка стане випробувати все, так би мовити, на своїй шкурі. Тепер залишилося тільки дочекатися слушної нагоди. Вдалий випадок не змусив себе довго чекати. Уже через кілька днів друзі запросили Зоряну і Ігоря до себе в гості

Зоряна і Ігор перебувають у шлюбі вже 6 років. За цей час в житті пари траплялися різні ситуації, але їм вдавалося вміло виходити з них переможцями без втрат. Вони виховують двоє чудових дітей і все здавалося б у них ідеально. Ось тільки є одна маленька деталь, яка сильно дратує Зоряну. І виправити ситуацію їй не допомагали ніякі розмови або прохання, поки жінка не знайшла спосіб провчити чоловіка.

Ігорю всього 30 років. Людина він насправді хороша, ось тільки занадто сильно любить всілякі жарти. Найчастіше темою для них стають кулінарні здібності його дружини. Коли вона чула це вдома на кухні, то ще сяк-так могла з цим миритися. Але чоловік не соромився висміяти Зоряну і її страви в гостях у родичів або друзів

І відбувалося це завжди по одному плану – спочатку він розсипає компліменти, нахвалюючи частування, а потім обертається до дружини і наче ненароком каже: “Це все настільки смачно. А чому у тебе ніколи не виходить навіть трохи наблизитися до такого смаку? Може, тобі варто попитати чи є у неї якісь секрети або взяти кілька уроків?”

І так трапляється кожного разу. Жінка вже втратила надію на те, що йому вдасться втриматися від таких зауважень. Зоряна тепер страшно не любить ходити в гості, оскільки знає, що ця ситуація обов’язково повториться. Щоразу вона завдає їй такий біль, як ніби вона чує її вперше

Дуже часто діти пари ставали свідками такої розмови. Згодом їм дуже добре запам’яталися слова батька і тепер вони також почали ставити матері претензії щодо їжі

Зоряна часто пробувала пояснити Ігорю якої помилки він допускається, але він завжди просто відмахувався, списуючи все на нешкідливий жарт. Навіть зараз він не упускає можливості пожартувати над стравою, приготованою дружиною. Хоча жінка стверджує, що завжди її страви виходили смачними і ніяких нарікань до цього вона не чула.

Зоряна довгий час намагалася знайти вихід з цієї непростої, але дуже несправедливої ситуації. Спочатку вона шукала рішення через розмови і прохання, але результат був нетривалим. Ну або, як правило, взагалі був відсутній. Після довгих спроб Зоряна вирішила, що найкращими ліками для чоловіка стане випробувати все, так би мовити, на своїй шкурі. Тепер залишилося тільки дочекатися слушної нагоди.

Вдалий випадок не змусив себе довго чекати. Уже через кілька днів друзі запросили Зоряну і Ігоря до себе в гості. На закінчення жінка хотіла дати чоловікові ще один шанс. Вона вже знала, що планує зробити і як сильно скривдять улюбленого її слова. Тому сподівалася, що Ігор втримається від своїх гострих зауважень.

Але дива, на жаль, не відбулося. Не встиг чоловік як слід спробувати запропоновані страви, як знову прозвучала та злощасна фраза. Зоряна дочекалася потрібного моменту, а потім жартома сказала: “А у Оксани чоловік молодець. І заробляє більше тебе. Може, тобі слід взяти у нього кілька уроків?” Всі в кімнаті зрозуміли, що це був просто жарт і засміялися. Чого не скажеш про Ігоря. На нього немов вилили відро крижаної води.

Коли пара повернулася додому, чоловік різко звинуватив Зоряну в тому, що вона грубо принизила його перед друзями. Її фраза сильно засмутила його. Чоловік явно навіть не підозрював, що настане той момент, коли хтось використає проти нього його ж засіб.

Чужа сім’я, як кажуть, – темний ліс. Важко оцінити цю ситуацію з боку. Варто віддати Зоряні належне, адже перш ніж йти у відкритий наступ вона намагалася вирішити все за допомогою розмови.

Ігор проігнорував дружину і самостійно поставив себе на місце Зоряни.

Сподіваємося ця ситуація стане для нього хорошим уроком і в наступний раз він кілька разів подумає, перш ніж жартувати подібним чином в компанії друзів.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – todby.com

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook