fbpx
життєві історії
Після історії з грошима я вирішила перевірити чоловіка, звернулася до приватного детектива на предмет зради. Але зради не було. Чоловік просто раз на кілька місяців дзвонить колишнім дружинам. Вона захворіла і попросила в борг кілька тисяч

Звела мене доля з одним досить хорошим чоловіком, ярославом. Ми розписалися влітку минулого року. А жити разом стали трохи раніше.

Трохи розповім про себе. Я вже була заміжня. І після першого шлюбу у мене залишилися досить неприємні враження про всіх чоловіків в цілому. Адже мій колишній спокійно дозволити собі поливати мене міцними словечками, розповідати навіть моїм родичам про те, яка я така-сяка. пізніше ми розлучилися саме через його зраду. У нас є донечка, колишні платить аліменти, але бачиться з дитиною дуже рідко.

Якось я познайомилася з чоловіком, зав’язалися стосунки, почали зустрічатися… Тоді я дізналася, що мій новий чоловік, Япрослав, вже був у шлюбі, причому двічі. Вперше він одружився, коли ще навчався в університеті. Розлучився з першою дружиною швидко – навіть року не прожили. Із другою дружиною він прожив разом 7 років. Що стало причиною розлучення, я не знаю. Він не хоче розповідати, а я не наполягаю.

Але якось я дізналася, що він навіть підтримує зв’язок зі своїми колишніми дружинами. Приблизно раз на кілька місяців дзвонить, питає – чи потрібно їм щось. На моїй пам’яті один раз Ярослав відправив одній зі своїх колишніх дружин гроші. Вона захворіла і попросила в борг кілька тисяч. Чоловік відправив.

Я тоді трохи сцену не влаштувала (ми вже жили разом), але Ярослав лише відповів, що вірить людям і гроші та жінка обов’язково поверне.

Уявляєте, через місяць дійсно повернула. Але я вже була непривітно налаштована до цих його колишніх. Навіть якось при чоловікові назвала їх вертихвістками. Ярослав попросив не обзивати колишніх дружин. Сказав, що хоч вони і розійшлися, але це не привід бути недоброзичливими по відношенню до одне одного. Я його після цих слів навіть поважати почала. Просто поважати як чоловіка.

Але після історії з грошима я вирішила все ж такиперевірити чоловіка, бо якось все це здавалося мені підозрілим. Я звернулася до приватного детектива на предмет зради. Але зради не було. Чоловік просто раз на кілька місяців дзвонить колишнім дружинам, цікавиться у них про справи, якщо треба, то допомагає фінансово.

Ось так треба ставитися до своїх колишніх дружин!

Оце би мій колишній чоловік підтримував такі ж людські стосунки зі мною! Мені і прикро, але одночасно я горда за Ярослава, за те, що він просто нормальна людина. Якби всі вели по-людськи навіть після розлучення! Дай Бог і вам такого чоловіка!

Автор: Галина

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!