fbpx
життєві історії
Після народженя онука невістку і її батьків наче підмінили. Ми з чоловіком поїхали провідати їх, але нам не зраділи. Невістка навіть не приховувала свого роздратування. Хоча ми привезли подарунки, гроші. Особливо незадоволена була її мати (а живуть молоді разом з батьками невістки). Невістка нагрубила моїй дочці, коли та намагалася дати їй корисні поради. У дочки троє дітей, тому невістка могла б і послухати її. З тих пір я онука бачу тільки на фотографіях, які надсилає син

Після народженя онука невістку і її батьків наче підмінили. Ми з чоловіком поїхали провідати їх, але нам не зраділи. Невістка навіть не приховувала свого роздратування. Хоча ми привезли подарунки, гроші. Особливо незадоволена була її мати (а живуть молоді разом з батьками невістки). З тих пір я онука бачу тільки на фотографіях, які надсилає син…

Мені дуже прикро, адже я така ж бабуся, як і вона. Невістка нагрубила моїй дочціЮ коли та намагалася дати їй корисні поради. У дочки троє дітей, тому невістка могла б і послухати її.

Місяць тому у нас народився онук. Ми були дуже раді і відразу ж після повернення невістки поїхали провідати її та дитину.

Але нам не зраділи. Невістка навіть не приховувала свого роздратування. Хоча ми привезли подарунки, гроші. Особливо незадоволена була її мати (живуть молоді разом з батьками невістки).

Мені дуже прикро, адже я така ж бабуся, як і вона. Невістка нагрубила моїй дочці, коли та намагалася дати їй корисні поради. У дочки троє дітей, тому невістка могла б і послухати її. Але у відповідь почула, що вона і сама все знає. Ще повернула великого плюшевого ведмедика, сказавши, що новонародженому він ні до чого, а дітям моєї дочки в самий раз. Але ж дитина підросте, та й подарунки хіба повертають назад?

Пробули ми в гостях менше години, нам навіть кави не запропонували. Син не має там права розпоряджатися, тому мовчав. Я всю дорогу додому проплакала. Не очікувала такого прийому і відносини.

З тих пір я онука бачу тільки на фотографіях, які надсилає син. Приїхати, подивитися на дитину, ніхто не пропонує, а ми самі вже не наважуємося. Постійно запрошую їх до себе не тільки в гості, а й пожити хоча б місяць, але вони відмовляються. Просила сина зустрітися на вулиці, коли вони з малюком гуляти будуть. Він сказав, що нехай дитина підросте, тоді і гуляти з ним будемо.

Невістка дитину перевела вже на суміші, може тому не хоче, щоб ми приїжджали і засуджували її. Але ж ми і так все знаємо від сина. Мені шкода онука, який позбавлений материнського молока. Але я нічого не збираюся про це говорити, щоб не псувати і без того натягнуті відносини.

Я б не здивувалася поведінці невістки, якби вона весь час була такою. Але раніше ми нормально спілкувалися і з нею, і з її батьками. А ось після народження онука їх як підмінили. Нічим ми не могли їх образити. Коли знайомі і подруги запитують, як онук, не знаю що відповідати. Сказати, що бачила його всього один раз, соромно, а брехати не хочу. Адже у них все по-іншому…

Моя мама залишила мені квартиру однокімнатну. Ми зараз робимо в ній ремонт. Планували продати і поділити порівну гроші між дітьми. А тепер чоловік навіть чути про це не хоче. Наполягає на тому, щоб після ремонту здавати квартиру. Сказав, що на таких дітей у нього надії немає. Потрібно самим про свою старість думати.

Автор: Антоніна

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook