fbpx
життєві історії
Після нашого з Василем розлучення постало питання, де і з ким буде проживати наш чотирнадцятирічний син. Дмитро в нас хороший і добродушний хлопчик, але біда в тому, що так було до недавнього часу. Я живу скромно в однокімнатній квартирі разом з Дімою. Колишній чоловік вже має “нове кохання”, і він більш забезпечений ніж я. І ось Василь вирішив “підкупити” нашого сина, щоб той став на його сторону, а об мене просто витерти ноги. І як тепер з цим жити

Після нашого з Василем розлучення постало питання, де і з ким буде проживати наш чотирнадцятирічний син. Дмитро в нас хороший і добродушний хлопчик, але біда в тому, що так було до недавнього часу. Я живу скромно в однокімнатній квартирі разом з Дімою. Колишній чоловік вже має “нове кохання”, і він більш забезпечений ніж я. І ось Василь вирішив “підкупити” нашого сина, щоб той став на його сторону, а об мене просто витерти ноги. І як тепер з цим жити…

У моїй родині склалася дуже складна життєва ситуація. Чоловік вирішив зі мною розлучитися.

Нашому синові зараз 14 років і на суді він буде сам вирішувати з ким залишитися і жити.

Взагалі у Дмитра з батьком не дуже хороші відносини, але Василь зробив хитрий хід: він, щоб заманити на свій бік сина, запропонував тому квартиру за те, що Дмитро залишиться з ним. Я такого не очікувала.

Буквально недавно я на власні вуха чула, що Дмитро погодився мене оббрехати і зрадити, аби отримати свою квартиру від батька.

Намагалася поговорити з сином, але Дмитро йде в кімнату і сидить там, поки я не піду на роботу або НЕ ляжу спати.

Я йому запропонувати не можу того, що запропонував йому батько. Тому що у мене одна квартира, в якій ми зараз живемо разом з сином, Василь пішов. У нього давно вже відносини з іншою жінкою.

Я не знаю, як бути і що робити. І Дмитро так підло чинить по відношенню до мене. Він у мене єдиний і рідний чоловік. І тепер я втрачаю і його. Як бути? І як спілкуватися з сином після його відходу до батька? І чи буде він спілкуватися зі мною?

Може буде дорікати в тому, що я йому не можу дати те, що може дати батько. А мені доведеться платити аліменти на утримання сина.

Не знаю для чого це потрібно колишньому чоловікові, адже він у багато разів більше заробляє мене…

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page