fbpx
життєві історії
Після освідчення Катруся не думаючи сказала нам, що Галинка буде її першою дружкою, а другою, її двоюрідна сестра. На рахунок другої дружки я нічого проти не маю, а ось Галину, я аж ніяк не хотіла б бачити в такій поважній ролі. Вся справа в тому, що дівчина з дитинства інвалід. В Галі одна нога коротша іншої, і вона сильно храмає. Я вважаю, що вона зіпсує нам свято

У нашій сім’ї радість – Катруся виходить заміж! Ми з чоловік все продумали до найменших дрібниць. Крім дочки у нас ще є молодший син. Ми вперше постанемо в ролі батьків нареченої, і я хочу, щоб цей день запам’ятався не лише молодятам та нам, батькам, але й кожному гостю, який розділить з нами цей великий день.

Катрусі 27, її нареченому Мирославу 30. Вони чудово виглядають разом. Я вже не можу дочекатись того дня, коли побачу їх у весільному вбранні.

Та коли ми почали обговорювати всі деталі святкування у нас виникли деякі розбіжності з дочкою. Тому мені потрібна ваша допомога, щоб ви або підтримали, або ж спростували мою думку. І одразу ж скажу, свою дочку сильно люблю, тому й хочу для неї найкращого.

А справа ось у чому. Катруся ще з дитинства дружить з Галинкою. Вона чудова дівчинка, практично виросла в нашому домі. В неї хороші батьки, яких я дуже поважаю. Але дещо мене засмучує.

Як тільки Мирослав освідчився моїй Катрусі, вона навіть не думаючи сказала нам, що Галинка буде її першою дружкою на весіллі, а другою буде двоюрідна сестра, яка живе недалеко від нас, і вони також часто гуляли разом.

На рахунок другої дружки я нічого проти не маю, а ось Галину, я аж ніяк не хотіла б бачити в такій поважній ролі. Вся справа в тому, що дівчина з дитинства інвалід. В неї дефект ноги. Вона народилась вже такою, це не набуте. В Галинки одна нога коротша іншої, і вона сильно храмає.

Вона ніколи не носила взуття на підборах. А тут така роль. Дружки ж повинні бути у нарядних сукнях, і, звичайно ж, красивому взутті. І я не можу зрозуміти вибору своєї дочки. Це ж буде дуже негарно виглядати.

Дружби й дружки знаходяться завжди поруч. Фото, відео – ми за все платимо шалені гроші, а вона просто зіпсує загальну картину своїм недоліком. Та й мені здається, що всі будуть дивитись на неї і жаліти її, замість того, щоб милуватись моєю дитиною та її чоловіком.

Коли я запропонувала Катрусі змінити дружку на когось іншого, то дочка сильно розлютилась на мене. Сказала що це не обговорюється. Що вона на своєму весіллі буде керувати, а не я. Мені стало якось не по-собі. Я ж хочу для молодих кращого, а тут така віддача…

Чоловік каже не вмішуватись в їх справи, але я не можу, мене цей факт сильно турбує.

Що ви порадите мені? Як переконати свою дитину, не зіпсувати найкращий день свого життя?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – polityka

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook