fbpx
життєві історії
Після розлучення Раїса забрала нашого сина і переїхала в інше місто. Щоб забутись я майже днював і ночував на роботі, а коли і вимальовувались вихідні, старався зайнятись справами в будинку. Спершу переробив у всіх кімнатах генеральне прибирання, і коли черга дойшла до чистки комп’ютера, я прозрів. Перечитавши всю історію, в голові розставилось все по поличках. Ніколи не думав, що потраплю в таку ситуацію

Після розлучення Раїса забрала нашого сина і переїхала в інше місто. Щоб забутись я майже днював і ночував на роботі, а коли і вимальовувались вихідні, старався зайнятись справами в будинку. Спершу переробив у всіх кімнатах генеральне прибирання, і коли черга дойшла до чистки комп’ютера, я прозрів. Перечитавши всю історію, в голові розставилось все по поличках. Ніколи не думав, що потраплю в таку ситуацію.

***

Максим розлучився з дружиною кілька місяців тому, до цього разом вони прожили п’ять років. Весь цей час ніяких ексцесів не було, принаймні, ніхто не давав їм приводу.

У любові і турботі ростили дитину, як раптом чоловік став помічати, що дружина сильно змінилася. А через місяць вона і зовсім пішла до коханця.

Звісно, що дочку забрала з собою, і поїхала в інше місто. Там Раїса збиралася почати нове життя.

Колишній чоловік важко переживав розлучення, але робота допомагала йому не впасти в депресію. Якось Максим прийшов з роботи і вирішив почистити історію відвідувань на комп’ютері.

І тут його увагу привернув один сайт, схожий на форум, чоловік зайшов туди і побачив, що його колишня дружина активно вела там бесіду.

Про те, що саме вона це робила, він здогадався за повідомленнями. Адже в них жінка описувала їх сімейне життя і те, що чоловік хороший, любить дитину, але їй потрібна свобода.

На цьому форумі вона намагалася знайти відповідь і на інше питання: зараз у неї нове життя і знову з’явився коханець.

Вірніше, це її колишній однокласник, який приїхав з Києва в їх офіс. Тепер він новий директор і у них закрутився роман. Звісно, що новий чоловік поки нічого не знає.

З колишнім однокласником у Раїси бурхливі стосунки, раз на місяць вони стабільно з ним виїжджають за кордон.

Робиться це все під виглядом службових відряджень. Там вони весело проводять час і навіть планують створити сім’ю. Однак, зі слів Раїси, останнім часом коханець змінився.

Він рідше телефонує, не бере до поїздки, а на роботі і зовсім уникає зустрічей. Що з ним відбувається, вона не розуміє.

Максим довго читав всі повідомлення і хотів вже стерти, але прокрутив сторінку вниз і помітив, що колишня дружина просить про допомогу. Вірніше, Раїсі потрібна порада, так як самостійно вирішити цю проблему вона не може.

Буквально через два дні колишня дружина сама зателефонувала і в сльозах просила про прощення. Розповіла, що новий коханець теж її кинув, виявилося, він так їй “віддав”.

Адже ще в школі вона відкинула його любов, а тепер він отримав те, що хотів. Ще жінка говорила, що дочка нудьгує і хоче повернутися до тата.

Але як йому, після того, що він пережив, дружина його зрадила. І все ж, серце підказує прийняти назад.

Адже в глибині душі він до сьогодні її любить. А діти, вони не винні, і не повинні страждати від того, що дорослі не можуть знайти компроміс у відносинах.

Кохайте і будьте коханими, життя вчить тому, щоб ми берегли своє щастя!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page